Kapat

ŞİMDİ ZAYIFLAMA KONUSUNDA GERÇEKTEN BİLGİLİ VE DENEYİMLİ BİRİ?

Artık kilo vermek istiyorum arkadaş özellikle basen bölgemden. bir yardımcı olun. bir türlü motivede olamiyorum. yapabileceğim egzersizler ve zayıflamam için yiyebileceğim birşeyler

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Yogurt kürünu duymadin mi yogurt bir tatli kasigi aci biber ve yarim limon skip yiyosun. gece gunde 1 defa 2 hafta uygula cok faydasni gorceksin

0|0
    0|0
    • acı biber derken kırmızı pul bibermi? birde limon suyu kullansak. gece yatmadanmı yiyorum birde?

• Rica ederim :)

• Mideni delecen. Az ye yürüyüz yap vücük iki hafta kilo vermiyor direniyor sonra azar azar saglık bir sekilde zayıflıyorsun önemli olan az yemek yemeye alışmak

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• Merhaba dediğimde 'Nasıl kilo verebilirim?' yerine 'Nasılsın?' denmesini tercih ederdim. Anlatabiliyor muyum?😋😀 Gelelim yardıma Otururken yürümeye başladığınızda enerji ihtiyaçı 4 kat koşmaya başladığınızda 120 kat artış gösterir. Sürekli hareketi felsefe edin olay bu.

0|0
    0|0
  • 1-) spora hemen baslama once yedigin miktari azalt
    2-) daha sonra 1 kiloda olsa 5 kiloda olsa zayifladigini hissedince spora baslamak icin can atacaksin.
    3-) bunlari yaptiktan sonra sana devaminda yardimci olmaya calisirim

0|0
    0|0
  • Kendin yapmak istiosan spor yapıcaksın eğer yapamıosan doktora git :)

0|0
    0|0
    • evde egzersiz yapıyorum teşekkür ederim.

• evde olmazki gerçekten bişe olsun istiosan spor yapmalısın yoga felan geçecen o işleri :D gir bir body builder a 3 ay sonra ki halinle şimdiki halini tanıyamassın

Kızlar Ne Diyor 6

• Isveç diyeti yapabilirsin 7 günde 6 kilo verdim ben o diyetle bacaklar içinde tempolu yürüyüş ve günde en az 2.5 litre su tuket merdiven inip çık sürekli sonucu görürsün

0|0
    0|0
    • gerçekten çok iyi bir başlangıç olur benim için bakacağım umarım bende faydasını görürüm. :)

• Mesela evde oturacağına AC bir müzik zıpla 1 dk, 1 dk ara ver bunu 5 kere yap
    Squat yap 50den başla 3 günde bir 10 artır
    Yürüyüş de yapabilirsin saatte ortalama en az 5.5km hızla...

0|0
    0|0
  • Basen icin bisiklet sürmelisin aksamlari yemek yemegi kesmelisin ve aksamlari yoğurt kürü yapa bilirsin cok faydasi var ve sabahlari ac karnina sekersiz siyah kahve ic

0|0
    0|0
    • kahveden gerçekten nefret ediyorum. onun yerine deneyebileceğim başka birşey? :)

• tamda bugün faydasını duyup yeşilçay almıştım teşekkür ederim :)

• Rica ederm :)

• bol protein tüket sporu artır. Su ve yeşil çayın eksik olmasın

0|0
    0|0
  • Diyetisyene git.

0|0
    0|0
  • Ben :) tek yapman gereken bol protein az karbonhidrat

0|0
    0|0
    • protein derken mesela hangi yiyecekler ve hangi yiceklerden kaçınmalıyım :))

Yükleniyor...