ŞİMDİ ZAYIFLAMA KONUSUNDA GERÇEKTEN BİLGİLİ VE DENEYİMLİ BİRİ?

Artık kilo vermek istiyorum arkadaş özellikle basen bölgemden. bir yardımcı olun. bir türlü motivede olamiyorum. yapabileceğim egzersizler ve zayıflamam için yiyebileceğim birşeyler

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Yogurt kürünu duymadin mi yogurt bir tatli kasigi aci biber ve yarim limon skip yiyosun. gece gunde 1 defa 2 hafta uygula cok faydasni gorceksin

0|0
    0|0
    • acı biber derken kırmızı pul bibermi? birde limon suyu kullansak. gece yatmadanmı yiyorum birde?

• Rica ederim :)

• Mideni delecen. Az ye yürüyüz yap vücük iki hafta kilo vermiyor direniyor sonra azar azar saglık bir sekilde zayıflıyorsun önemli olan az yemek yemeye alışmak

Erkekler Ne Diyor 3

• Merhaba dediğimde 'Nasıl kilo verebilirim?' yerine 'Nasılsın?' denmesini tercih ederdim. Anlatabiliyor muyum?😋😀 Gelelim yardıma Otururken yürümeye başladığınızda enerji ihtiyaçı 4 kat koşmaya başladığınızda 120 kat artış gösterir. Sürekli hareketi felsefe edin olay bu.

0|0
    0|0
  • 1-) spora hemen baslama once yedigin miktari azalt
    2-) daha sonra 1 kiloda olsa 5 kiloda olsa zayifladigini hissedince spora baslamak icin can atacaksin.
    3-) bunlari yaptiktan sonra sana devaminda yardimci olmaya calisirim

0|0
    0|0
  • Kendin yapmak istiosan spor yapıcaksın eğer yapamıosan doktora git :)

0|0
    0|0
    • evde egzersiz yapıyorum teşekkür ederim.

• evde olmazki gerçekten bişe olsun istiosan spor yapmalısın yoga felan geçecen o işleri :D gir bir body builder a 3 ay sonra ki halinle şimdiki halini tanıyamassın

Kızlar Ne Diyor 6

• Isveç diyeti yapabilirsin 7 günde 6 kilo verdim ben o diyetle bacaklar içinde tempolu yürüyüş ve günde en az 2.5 litre su tuket merdiven inip çık sürekli sonucu görürsün

0|0
    0|0
    • gerçekten çok iyi bir başlangıç olur benim için bakacağım umarım bende faydasını görürüm. :)

• Mesela evde oturacağına AC bir müzik zıpla 1 dk, 1 dk ara ver bunu 5 kere yap
    Squat yap 50den başla 3 günde bir 10 artır
    Yürüyüş de yapabilirsin saatte ortalama en az 5.5km hızla...

0|0
    0|0
  • Basen icin bisiklet sürmelisin aksamlari yemek yemegi kesmelisin ve aksamlari yoğurt kürü yapa bilirsin cok faydasi var ve sabahlari ac karnina sekersiz siyah kahve ic

0|0
    0|0
    • kahveden gerçekten nefret ediyorum. onun yerine deneyebileceğim başka birşey? :)

• tamda bugün faydasını duyup yeşilçay almıştım teşekkür ederim :)

• Rica ederm :)

• bol protein tüket sporu artır. Su ve yeşil çayın eksik olmasın

0|0
    0|0
  • Diyetisyene git.

0|0
    0|0
  • Ben :) tek yapman gereken bol protein az karbonhidrat

0|0
    0|0
    • protein derken mesela hangi yiyecekler ve hangi yiceklerden kaçınmalıyım :))

Yükleniyor...