Bir erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?

kızlar bi erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• her şekilde anlarsın zaten kadınların hissi kuvetlidir.

Kızlar Ne Diyor 6

• eşşek değilsin ya anlarsın

• Tamamen anlamak isteyip istememe kalmış :) Dilediğimde nefret eden adamın hoşlandığını düşünüp dilediğimde de aşık adam için ''yok yaa beni arkadaşı olarak görüyo'' diye nitelendiriyorum.. O yüzden karşımdakinin bana nasıl baktığından çok benim ona nasıl baktığım önemli :)

• kesinlikle ilgileniyorsa özellikle arkadaslarının yanında hoşlanıyordur diye birşey yok amacı tek gecede olabilir üniversitede bunlardan çok var. Seninle her konuda tartışıp didişiyorsa düşmüşündür aklına erkekler çok nadir bir kızla laf dalaşına girerler adamlar yormazlar çenelerini ki :)

• odunum ben anlamam :D ama anlarsam kaçarım benim sevdiğim var çünkü istemem başkasının sevgisini

• Bakması tebessümler falan

• hep erkekler cevap vermiş onlarda bir erkeğin kendilerinden hoşlandığını nasıl anladığına cevap vermişler heralde :D vay arkadaş :D

• böyle saçma cevap görmedim :D sonuçta o davranışları sergileyen bizleriz bizden iyi kim bilebilir :D

• bana görede kadınları anlamak daha basit başkalarının sorunlarına yardım etmekten artık :D

Erkekler Ne Diyor 10

• Kiminin bakışlarından anlarsın. kiminin gözleri kacırışından kiminin sana yaklaşımından. kişiye göre degişir

• anlama boşver napcan

• sürekli keser.. her hareketine bakar.. pişmiş kelle gibi sırıtır

• Diğer kızlara davrandığı gibi davranamaz sana,farklı hal ve hareketler sergiliyorsa

• bu soruyu bayanlara sordunuz sanırım

• bakışlarıyla

• Eğer gözlerini senden kaçırıyorsa,seninle ilgileniyorsa,seninle konuşurken kızarıyorsa ve karşında duruşunu düzeltmeye çalışıyorsa,olmuştur bu iş.

• Durmadan göz göze geliyorsanız.Senin yanına gelince eli ayağına dolaşıyorsa.Yanında konuşamıyorsa.Seni savunuyorsa.Arada şakayla karışık iltifat ediyorsa o erkek sana aşıktır.

• ben birinden hoşlanıyorum ama hiç bir allahın kulu bunu anlayamaz... yani demek istediğim, her şartı kapsayan bir denklemi yok bunun. kimisi belli ediyor. onlara bakınca anlarsın! onu da tarif etmeyelim...

• Ben sevdiğim kızın yanında diğerlerinin aksine çok rahat olurum.Sürekli gözünün içine bakarım sanki beynini okuyomuş gibi.Çok pis kıskanırım malesef.Bir dediğinide 2 etmem yani çok fedakar olurum

Yükleniyor...