Erkekler gün içersinde neler düşünür?

Hiç düşündünüz mü kızlar erkekler neler düşünür, gün içinde akıllarından neler geçer..

İşte cevabı, link

(Bu soru eğlenmek, gülmek amacıyla sorulmuştur. Cevapların dozunu, sorunun inceliğini göz önünde bulundurarak veriniz.)

Sevgiyle..

0|0
431

En İyi Erkek Görüşü

• ben yanlız yaşayn biriyim yaşım genç ama erken atıldım hayata nese.ben gün içinde düşündükleri:

-işe giderken hangi gömleği giysen

-akşam yemekte ne yesem

-acama LA Lakers maçı noldu

-bu gün kanepede televizyon karşısında mı yatsam yoksa erkenden yatağamı yatsam

-bu çorap temizmi lan :D

-bu müge anlıyı nezaman öldürcek biri sinir oluyorum şu karıya :D

-bu hafta sonu babamlara gitsemmi

-ve güzel kadınlar :D olmazsa olmaz erkekler için

3|0
    0|0
    • Sona bıraktığınla, baştakinin yerlerinin değişmesi lazım.

Genel olarak güzeel :D

• evet panpaa bendee tek tabancaaa

• en iyi si be pampa karışan eden yok kafa rahat bugün koyduğun şey yarında orda oluyo :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 30

• ks ye giriyim bakıyım biraz ahanda işe gitcem seks mac. lan kaç kere diycem ortalı cıkın şu makinaya in bidaha cık, bekir abi .cayımız nerde kaldı yokmu aldırıyım, seks la bi dur şu kamyonu yıkıyım geliom offf zor bi gün daha bittti ne yemek varki :)) seks ohaaaa bu ay şu kadar ödemem var seks :)) lan kaç kere dedim şu arabayı buraya cekme diye. tv de ne var ks ye bakınıyım az.

0|0
    0|0
  • amatör hiicv sanatı ama sana dosdoğru yazayım...sabah 08 kalkış hımmmm şu sabah kalmalarını seviyorum ama şu su dökme oları beni oyalıyor(tuvalet diş fırçalama ve duş)08:30 hemen bir sade nescafe(kupada)yapmassam sigaramı yakamam.dişleri fırçaladıktan sonra içilen nescafe çok keyif veriyor.dip not;sabah kahvaltı nadiren yaparım...sonra doooğru ofise doğru sallanırım(tabi pijama terlik değil)ofiste hemen pc i açar ks a bakarım bi halt varmış gibi:)derken bir kahve daha yaparım sade ve kupada ve yine sigaramı yakarım.öğle saatine kadar iş kahve ve sigara arasında gezer tozarım tabi öğle saatine kadar sık sık pencereden dışarı gök yüzüne bakarım ve;ya ne işi abi hava güzel poyraz esiyor tam balık havası şimdi kaleiçine kopmak lazımdı... diye sık sık içimden geçiririm.öğle saati malum yemek ve daha fazla geyik vakti.derken yemekten sonra bir sade nescafe+sigara...derken öğleden sonraya doğru ilk adım.ve internette eş dost ve iş arasında gider gelirim.tek tük iş çıkar onları yaparım.akşam üstüne doğru acaba nasıl erken kaça bilirim de hemen kaleiçine gide bilirim in hesabını yaparım ve genelde bu hesabım tutmaz:(derken iş biter ve ben eve doğru ufak ufak giderim.tabi huyumdur iş yerinden çıkarken annemi arar bir şey lazımmı diğye sorar çaktırmadan yemeğin altını yakmasını zarflarım:)derken eve girerim temizlik üst baş çıkart yemek ye ekstra bir durum yoksa bir yerlere gitme eş dost organizasyon vs evde oturur pc açar yine açılışı ks ile yaparım...derken bu döngü 2 günde 1 iş sonrası eve gittiğimde yemek yemeden bisiklete binerim(düzenli spor yaparım)filan.tabi gün içinde dışarda gezdiğim zamanlarda ya da müşterilerimle diyaloglarımda karşımda veya yakında güzel bir hatun görürsem mutlaka sezdirmeden süzerim.beğenirsem hareketlerini de takip ederim:)

0|0
    0|0
  • Erkekler bir çok konuda kadınlardan daha detaycıdır... Daha çok detay düşünür...

0|0
    0|0
  • "Nasıl hayatıma heyecan katarım." Yaptığım bir çok farklı şeyden sonra pek heyecan katabileceğim bir şey yok. Şu aralar barda müdürlük yapıyorum ve ilk cümle dışında "Tuborg mu az kalmış Efes mi ?" "Bugün iş yoğunluğu ne kadar olur ?" gibi basit sorularla geçiştiriyorum. Cinselliği herkes düşünüyor sorunun hedefi buysa eğer.

0|0
    0|0
  • Tabi ki erkekler böyle değil ama bu göz ile bakarsak kızlar da makyaj moda dedikodu ve sex konularında gider gelir :D

0|0
    0|0
  • %40 seks, %20 ne güzel kızmış lan, %15 saçma hayaller, %5 mantıklı hayaller, %10 şu ... bitse de gitsek, %10 yemek ;)

0|0
    0|0
  • Belediye nasıl ruhsat verecek?

Bu duvar ne renk olsa?

iş yeri adı ne olsun?

Buraya projektör mü koysak?

Hangi yol daha açıktır?

Kapıyı kilitledim mi?

Vaz mı geçsek :)

Gerçekler acıdır :)

1|0
    0|0
  • kredi kartını nasıl ödicem lan.. acaba hafta sonu fenerbahçe yener mi... bu akşam ne içsem... sevdiğim kız bana abi der mi...

0|0
    0|0
  • Valla video güzelmiş, güldüm baya :) ama sürekli "seks" düşünen erkek yoktur varsa, çevresinde bir bayan yoksa, hatta mastürbasyon da kesmiyorsa, dayanamaz gider ve birine tecavüz eder zaten...

0|0
    0|0
  • akşam yemekte ne var acaba? bu gece kimi düşürsem? hakem o penaltıyı verseymiş ne güzel olurmuş?

2|0
    0|0
  • Önce seni senin nezdinde videonun yapımında emeği geçen herkesi tebrik etmek istiyorum :D

0|0
    0|0
  • ben seni düşünüyorum :p

0|0
    0|0
  • hiç eğlenceli değilmiş :S

0|0
    0|0
  • aksini söyleyen erkek yalancıdır,bizler sexten ve futboldan başka birşey düşünemeyen varlıklarız kabul...sadece öncelik sırası değişebilir...

0|0
    0|0
  • insanların çoğunluğunda öncelik sex dir diye düşünüyorum...

0|1
    0|0
  • sadece aldıgımız nefesın hakkını veremedıgımızı dusunuyorum

0|1
    0|0
  • Bi erkek olmama ragmen cok düsünceliyim.. Her yolu düşünüyorum her ihtimali düşünüyorum

0|0
    0|0
  • %50 seks düşünüyorum %25 gelecek sene kpss atanma ihtimalim kalan %25 ile nolacak bu fenerin hali :)

0|0
    0|0
  • ee ımm şey

0|0
    0|0
  • derinlemesine düşünürüz maçsa maçın ilk 11ini baştan kurarız... videoda çok saçma bu arada

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 4

• video çok hoşmuş :D

0|0
    0|0
  • para-seks-para para para-seks-para

1|0
    0|2
  • höyyt bıyıklı lan bu :D