Sadece bir günlüğüne her şey size ait olsa ne yapardınız?

sizlerden gelecek cevapları çok merak ediyorum. sadece bir günlüğüne herşey emrinizde olsa, tek hareketle her istediğiniz önünüze gelse neler yapardınız yada neler yapmak isterdiniz ?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Cx, böyle birşeyin olmasini istemezdim. Onu kendim yapmak isterdim, onu kendim yaratmak isterdim. Onu kendim gerçekleştirmek isterdim, bundan alacagim zevk bambaşka.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bir koca gün, ooo neler neler istemezdim ki, ilk aşama parayla ilgili olurdu. toplayabildiğim kadar altın, mücevher ve nakit para isterdim. önüme gelecekse eğer ilk gelen para olmalı. sonra birlikte olmak istediğim bazı ünlü hatunlar var. istediğim herşey demiştin değil mi? paradan sonra isteyeceğim ikinci şey adriana lima olurdu :)sonra da günün sonuna doğru, bu hayatta kesinlikle var olmasına tahammülüm olmayan insanlar var onların teker teker ölmesini isterdim. ne kadar kötü kalpliyim dimi :))

1|0
    0|0
  • Evlenirdim :D

0|1
    0|0
  • hemen angelina jolie, liv tylerı falan yanıma ışınlatırım ve kendime aşık ederim. ben hıyar olduğum için, tam kızlarla yakınlaşacakken hıh bunlar beni sevmez ki normalde, bir günlük özel durum istemem diyip sap sap takılırım. insan hıyar olmaya görsün :)

0|0
    0|0
  • Dünyadaki tüm paraların hesabıma geçmesini isterdim :D Nihahaha artık her gün isteiğimi yaparım :D

0|0
    0|0
  • dünyadaki bütün silahları yok ederdim

güçlüleri ezer zayıfları güçlendirirdim

dünyadayıyı hükmeden zalimleri tek tek öldürürdüm

0|0
    0|0
  • kendi zimmetime birsürü şey geçiridim.

mesela para,arazi,ev

sonuçta birgün bunun yarınıda var

0|0
    0|0
  • Bokunu çıkartırdım.

0|0
    0|0
  • Herkesin düşüncelerini okumak isterdim

0|0
    0|0
  • yok hacii böylee iyi

0|0
    0|0
  • o kadar şeyin sorumlulugunu alamam.

0|0
    0|0
  • Ks'de soru cevaplamak isterim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dünyadaki açlık çeken ülkelerle fazla tokluk yaşayn insanları yer değiştirirdim.Savaşın ortasında olanlarla savaşa uzaktan bakıp müdahale etmeyen ülkelerlede bu ülkeleri yer değiştirirdim.İnançlılarla inançsızları yer değiştirirdim.Zekası olmayanlarla zekası olanları yer değiştirirdim.Homoseksüellerle -heteroseksülleri yer değiştirirdim.Kızlarla erkekleri yer değiştirirdim.Annelerle babaları,çocuklarla büyükleri.İyilerle kötüleri yer değiştirirdim.Güzellerle çirkinleri.Ve zenginlerle fakirleri,Hatalarla sağlıklıları...Bu liste böyle uzar gider sonra oturup dünyanın halini seyrederdim eğer o bir gün içerisinde herşey eskis gibiyse demekki değişen birşey yoktur.Dünya bu şekilde olmayı hak ediyor derdim.Yok değiştiyse herşey daha iyi daha güzel olduysa dünya yaşanılası bir yer olduysa.Bunun karşılığında bir anlaşma isterdim artık bu yetkiyi bana kim verdiyse..

Çok uzun oldu yaa :)

1|0
    0|0
  • ilk işim teröristlerin hepsini imha etmek olurdu

0|0
    0|0
  • Her şey bana ait zaten ne eksiğimiz varki şu dünyada :))

0|0
    0|0
  • Önce sezgilerimi test ederdim. Bakalım güvenemediğim insanlar gerçekten güvenilmeyecek insanlarmıymış..

0|0
    0|0
Yükleniyor...