Jup heyckess döneminde 2 sene üst üste hem real madridi hem barcelonayı eleyen bayern münih ?

pep guardiola döneminde 2 sene üst üste barcelona ve real madride karşı büyük hezimetler yaşadı ama hala münih yönetimi ve almanlar guardiolanın arkasında bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz *

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bak şimdi durumu iza edeyim ben sana. Baştan diyeyim Bayernli değilim zerre de sevmem.
    Olay basit aslında ben geçen sezon başında Pep geçeceği zaman daha dedim bunu. Pep Barcelona'nın ajanı Bayern Münih'i içten vuracak 3-5 sene kadar saf dışı bırakacak diye. Örnek Shaqiri'yi takımda mutsuz etti kasten oysa bu kanat oyuncusu bak bu maçta nasıl kanat oyuncusuna ihtiyaç oldu demi? Robben ve Ribery gidince Bayern bir hiç olduğu anlaşıldı. Mesela takımda niye oyuncular sürekli sakatlanıyor? Bide fizikli oyunculara press yapmaya alışkın takıma hangi akla hizmete tiki taka oynatılır? Amaç adamları futboldan soğutup takım içi huzursuzluk çıkartmaktır ki başarıyla ilerliyor. Kroos'ta gitti zaten. Ayrıca Lahm, Schiwansteiger, Robben ve Ribery devride 3-4 seneye komple biter o zaman bu takım çok fena çuvallar.
    Pep dikkat edersen hep kısa boylu cılız adamları alıyor kadroya. Mesela şöyle diyelim Tiago 18 milyon serbest kalma bedeli vardı ama Pep ne yaptı 20 mi 25 milyon mu ne verdirtti yönetime oysa serbest kalma maddesi daha ucuzdu ama direk aldırdı 2 hafta daha beklenip 18 milyona düşecekti serbest kalma maddesi o oyuncunun bide Tiago kötü oynadığı halde çıkartmıyor amaç belli yani. Lahm mesela alakasız mevkilerde oynuyor tıpkı diğer oyuncular gibi. Gereksiz onca oyuncuyu takıma doldurdu ve hiç biri fizik üstünlüğü kurabilecek oyuncular değil. Yarın öbür gün yeni teknik adam geldiğinde bu gereksiz oyuncuları Bayern'e göre tabi tek tek satacaklar sil baştan takım kuracaklar nereden baksan 1-2 seneler gider en az.
    Tabi bu planda tek Barcelona'da yok, Kroos takımdan ayrılırken arkadaşlarıan Bayern'in nasıl olduğunu anlattı bunu duyan Ramos ve Casillas hemen başkan Perez'in odasına gittiler ve anlattılar Bayern'in iç sorunları olduğunu ve takımın gitgide güçsüzleştiğini söyledi (Kroos'un gelme sebebi bu değil tabi dünyanın en güçlü takımında oynamak istemesi ve Bayern'in istediği parayı vermemesi yani yedek oyuncu G*tze bile daha çok para alıyordu Kroos'tan).

0|0
    0|0
    • Perez sonra Barcelona başkanı ile görüşme yaptı ve Pep Guardiola'nın Alonso'yu transfer etmesini söyledi. Pep Alonso'yu transfer ettirdi takıma işte asıl senaryo burada başlıyor. Dikkat ettin mi hiç bilmiyorum ama bazı kritik maçlarda Alonso bireysel hataları maç kaybettiriyor.

Şimdi şunu belirtelim Pep eğer turnuvadan elenirse gönderilmesi an meselesi olabilir rövanş onun son şansı fakat geçmesi zor as oyuncuları yok ve ilk maçta ki gibi korkak bir oyun oynatabilir ki öyle yapar zaten büyük olasılıkla.

Yani plan tıkır tıkır işliyor Pep bu sene gönderilirse takımın başına yeni hoca geçer belki toparlar hemen olmadı 1 sezonluk kayıp yaşanır fakat eğer sözleşmesi uzatılırsa Pep'in takımınız öyle bir hale gelir ki değil 1-2 sezon en az 3 sezonda zor adam edersiniz. Wolfsburg iyi transferler yaptı takım gelecek sezon daha iddialı olacak bence. 1-2 sezon sonra adamların iyice oturmuş kadrosu olacak ve Bayernde Pep kalırsa Lig'i bile verir.

• Ekonomik güçleri tabi ki onlar kadar değil çünkü atıyorum 600 milyon gelir varsa (giderler hariç) 4 te 1 zaten ortaklarına gidiyor sana 450 milyon kalıyor. Fakat o saydığın takımlar direk 600 700 milyon şeklinde oluyor.
      Bayern ekonomi olarak 4. sırada şuanda. Yani isterse Bale gibi bir oyuncuya 150 milyon bile verebilirler fakat benim demek istediğim Bayern bu parayı öyle her oyuncuya vermez gerçekten 150 milyon edecek oyuncuya verir.

• ama rummenige bikaç sene içinde dünyanın en zengin kulubu biz olucaz ve hep zirvede olucaz dedi?

• Munih sistem takımı
    kupa aliyormu evet
    Almanyada lidermi evet
    Her sene kupalardan yayın hakkı aliyormu
    Evet..
    Kazanclar iyi ise kupa almaya takılmazlar
    Süreklilik önemli

0|0
    0|0
    • ama münih böyle hezimetler yaşamaya alışkın bir takım değil ki üstüne hem madrid ve hem barcanın belalası olmuş bir takım istatistiklere bakarsan?

• iyide münih zaten budesligayı hocasızda kazanır onlar için başarı clyi kazanmak ve cldede iki senedir hezimet yaşıyorlar?

• Ama sürekli katılıyorlar yayın hak gelirleri aliyorlar
      Süreklilik önemli

Yükleniyor...