Ordinaryus Alex'in yokluğunda Fenerbahçe'yi nasıl buluyorsunuz?

gözlerim seni arıyor yokluğun bir yangın gibi içimizi yakıyor gözlerim yokluğuna hasret yüreğim sensiz günlerin vurgunu gidişlerin an gibi aklımda yokluğun an gibi aklımda sensizlik alex sensizlik yüreğimizde kor bir yangın sensizlik...

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• dokunaklı bir vuruş :(

1|1
    0|0
    • evet yüreğim yangın yeri sevdanın son kurşunu:(

• şeytanda bır melek değilmiydi aşkım :(

• sen benim ilham meleğimsin sen benim sevda çiçeğimsin sen iyilik meleğimsin:)))

Kızlar Ne Diyor 5

• Artık herkes kendi görevini biliyor...Elbette bir yanım eksik

0|0
    0|0
  • alexsiz fener vasat

0|0
    0|0
  • fenerbahçeli olarak keşke gitmesydi

0|0
    0|0
  • aaaaaaaaem gerektigini söylüyor haftada 3 muay thai antrenmanım var..(bilmeyenlere açıklayayım muay thai ;kick boksa çok benze yanlız daha sert bir spor) Sizce vucüt geliştirmeye ara vermeli miyim? veya napalıyım

0|0
    0|0
  • em gerektigini söylüyor haftada 3 muay thai antrenmanım var..(bilmeyenlere açıklayayım muay thai ;kick boksa çok benze yanlız daha sert bir spor) Sizce vucüt geliştirmeye ara vermeli miyim? veya napalıyımrerer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Alexsiz fener komplekslerinde arınmış kız gibi

0|0
    0|0
  • takım süper kaleyi gören vuruyor :) bir kuyt pasa yönelik oynuyor yakında oda başlar vurmaya sanki fatih sultan mehmetin askerleri gibiler her maç 41 pare top atışı yapıyorlar nasıl bir sistemse bu:)))

0|1
    0|0
    • gayet doğru benzetme:) sow stoch caner baroni meireles topal sezer topuz (gelince) hepsi yay çevresinden iyi vurur. Krasic form tutsun kimse tutamaz bu takımı

• Birileri gelir birileri gider..

0|1
    0|0
  • Ordinaryusa kahkaha attım:D

0|1
    0|1
Yükleniyor...