Hayatınızın 1 numarası nedir veya kimdir?

sorumu açarsak hayatınızdaki en önemli şey nedir bi sıralama yapsanız 1 numara nedir yani hadi bakalım cevapları çok merak ediyorum:):)

Güncellemeler:
vayy aile ön plana çıkmış ben para, aşk gibi cevaplar bekliyordum daha çok sevindim açıkcası :):)

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• 1 numarası gene kendimim.Bunu lütfen yanlış anlamayın bu devirde insan biraz olsun bencil olmaz ise acı çekmek ve insanların kirli oyunlarına alet olmaktan başka birşey yapamazlar.Bu durumdan dolayı tabiki aile,dostlar,arkadaşlar,akrabalar,sevdiğin öncelik ama sen kendini 2. plana atarsan her zaman kaybedersin ! Herşeyden vazgeç ama kendinden asla ! :)

0|0
    0|0
    • ama kendini 1 numara yaparsanda yalnız kalma ihtimalin var:(

• Haklısın.Ancak bilmiyorum yani sence kendinden ödünler vererek,arkadaşların ya da birileri için sırf yaşamak.. Kısıtlanmak kullanılmak bana doğru gelmiyor.. Sağlam taşa basmassan boşluğa düşersin.. Seni yaradana şükret ,inan,kin tutma,kimseyi kendinden yüksekte tutma,Yaradılanı sev ama sana yanlışı olan kişilerden kendini mahrum ederek cezanı ver.Kendinden vazgeçme sen sen olmadıktan sonra 100lerce arkadaşın .. olsada bu dünyada lidersin ! Kendin olursan ilerde herkez sever seni !

Erkekler Ne Diyor 8

• aşkımmm ve eşimmm dir..

0|0
    0|0
  • aılem ve meslegım ıkısıde hayatım

0|0
    0|0
  • volkan demirer..

adam çok iyi kaleci

0|0
    0|0
  • Aile tabiki?

0|0
    0|0
  • Ailem ve ailemin yeni üye adayı sevgilim

0|0
    0|0
  • ailemde başka kimse hayatımda 1 numara olamaz

0|0
    0|0
  • benim 1 numaralı kürsümde cok kişi var :)

0|0
    0|0
  • o olacak yakında sanıyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...