Ankara'nın en beğendiğiniz özelliği nedir?

Ankarada oturanlar yada bir şekilde yolu ankaraya düşenlere sorum ankaranın en beğendiğiniz özelliği nedir? birisini ankarada yaşaması için ikna etmek isteseniz neresini veye hangi özelliğini översiniz ?

birde benim gibi ankaraya hiç gitmemiş arkadaşlar ankaranın en çok neyini merak ediyorsunuz?

1|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• yaşamak için bilmemde..

Anıtkabir benim için Ankarayı özel kılan tek şeydir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yıllardır Ankarada yaşıyorum. Nezih, sessiz, suç oranı daha az, Ulaşım kolay, İnsanları orta tabakadan, kısaca memur kenti Ankara. İnsanlar daha sıcak kanlı ve güvenilir, çok karma değil o yüzden de kültürler ayrık otu gibi durmuyor. Hem sakin, hem cıvıl cıvıl. Garip bir kent Ankara.:)

0|1
    0|0
  • Ankarayı oldum olası sevemedim , deniz olmadan nasıl yaşanıyor onu merak ediyorum ...

0|0
    0|0
  • yasaklıkente katlyrm hemşerim benm :) dediği gbi ulaşım çok kolay otobüste kafamızı yaslayıp kulaklığı takıp şehrin güzelliklerini izlemek süperdir. ankaranın ortak noktası kızılaydır ankaraya ilk gelenler arkadşlarıyla buluşanlar hep kızılayda buluşurlar öyle pahalı restorantlarda değil bi döner ekmekle bile mutlu oluruz. güvenlikte çekirdek çitleyerek gezeni mi ararsın çimlerin üstünde uyuyanı mı kocatepe bahçesinde top oynayanı mı kimse yadırganmaz herkes doğaldır çıt kırıldım yoktur. sonra evler birbirine girmez bütün evler geniş ve rahat yapılır içiçe ve dar evleri olmaz kısacası Türkiyenin başkenti işte nasl anlatcğmı bilemedm hangi birini anlatalım gelip görmeni tavsiye ederm :)

0|0
    0|0
  • ben ankara kadar sıkıcı ve insanı boğan yer görmedim bence ankara nın tek özelliği başkent olması yaşayamayacağım bir yer

0|0
    0|0
  • Sevmedim angarayı sevmicem itirazı olan ... Güzel bende öyle düşünmüştüm :D

0|0
    0|0
  • Denizi yok sevmedim ,sevemedim.Üzgünümm.

0|0
    0|0
  • angaradaki tanıdklarm sıkıcı bura diyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• şimdileri Ankara değişmiş ve değişiyor. özellikle edep adap ve kültürel bakımdan eski Ankara' nın tadı yok. yinede severim doğma büyüme Ankara' lı olarak.

Ankara' nın en büyük özelliği bilinçli, kültürlü ve yaşamasını bilen soğuk ama samimi insanlarıydı onlarıda her semtte görmen mümkün değil artık.

Bahçelievler bizim mahalle' ye selam =)D

0|0
    0|0
  • kuğulu park yeterdi eskiden bana şimdide orada düzenleme yapılıyor lanet olsun giremiyorum kuğulu parka :(

0|0
    0|0
  • ankara da yazın ne yapıosunuz ://

istanbul candır cannnn

0|0
    0|0
  • ankara güzel. mimarisiyle yerleşim yapısıyla sevdiğim bir il. orda yaşamayı isterim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...