Ilk aşkının adını hatırlayan var mı?

Hepimizin ilk aşkı bizim için bazen hezimet bazen özlem bazen heyecan demektir Kızlar ve erkekler ilk aşkınızın ismi neydi ?

0|0
33|62

En İyi Erkek Görüşü

• ben ilk bi çizgi film karakterine aşık oldum çok aradım ama bulamadım kalbime gömdüm

3|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 61

• hiç unuturmuyum

1|0
    0|0
  • o bana kalsın...

1|0
    0|0
  • Unutulur mu hiç yaaa "Sarenur"

1|0
    0|0
  • İlk gerçek aşkımın adı Dilara'ydı. Şimdi 3 yıllık evli çocuk bekliyor (: Mutlu oluyorum güzel bir hayatı olduğunu gördükçe

1|0
    0|0
  • Ahhh Mehtap ahhh :) aramızda 20 yaş falan vardı ama aşıktım okulu onun sayesinde sevmiştim(öğretmenimdi) :)

1|0
    0|0
  • Allah aşkıyla boğuldum küçükken keşke o yürek şimdide olsa

1|2
    0|0
  • ben ilk 8 yaşında aşık oldum. tabi o yaşta aşk olur mu diyen çok çıkar. ama ben aksini düşünüyorum. aşk saf bişeydir ve 8 yaşında bi çocuğun duygularından daha saf ne olabilir ki ? şimdi 23 ü bitirdim 24. yaşımın içindeyim. ve hala o kız çocuğunun ev telefon numarasını ezbere biliyorum. nedenini hiç ama hiç bilmiyorum , ama sanırım içimde bi parça hep 8 yaşında kalacak. ve 8 yaşındaki o küçük kız çocuğuna aşık kalacak ...

1|0
    0|0
  • suzan...sarı dalgalı saçları ince beli koyu kahve gözleri kalın dudakları ince kaşları uzun boyu(bneden uzun dgl) ince uzun parmakları,küçük göğüsleri minik gözleri...bukadan hatrlıyom

0|0
    1|0
  • ,altunay...

1|0
    0|0
  • fenerbahce. bazen hezimet bazen ozlem bazen heyecan

0|0
    1|0
  • ilk aşk dediğin ilk kız arkadaş mı yoksa çocukluk aşkı falan mı :D

0|0
    1|0
  • orta 2 de aliye diye bir kıza aşık olmuştum. ama ne aşk, yemeden içmeden kesen bir aşk, ağlatann inleten bir aşk :) bir daha da öyle olamadım.

1|0
    1|2
  • Yasemin

0|0
    0|0
  • İsminden başka birşey hatırlamıyorum, aşkta sayılmazdı hani saçma sapan birşey.

Keşke şimdiki ayrılıklarımızda da o kişiye "İnşallah evlenir,mutlu olur,çok iyi bir anne/baba olur" gibi şeyler söyleyebilsek...

0|0
    0|0
  • 14 yaşımdaydım adı zeynep

1|0
    0|0
  • dilara ah o yokmu ooo :(

1|0
    0|0

• esra idi.

şimdi ise 18 yaşında kız kardeşim ve adı esra

1|0
    0|0
  • Jenifir Lopez :D :D

0|0
    1|0
  • Süleyman hilmi tunalı

0|0
    1|0
  • nevriye memlekete her gittiğimde görüyorum sohbette ediyorum evli ve ik çocuk annesi kesinlikle onunla sohbet ederken ona karşı duygusal bir şey hissetmiyorum. çocukluk arkadaşımdı zaten ve hep arkadaşım olarak kalacak.

0|0
    0|0
  • ceylan ne hanım hanımcık bi kızdı orta 1 deydim acılamadım tabiiiii

0|0
    0|0
  • Çiğdem diye biri şuan evli bolu şehidinin kardeşi ile. . ne ilginç ama

0|0
    1|0
  • ne yapacan söyle ona göre söyleyeyim :D

0|0
    1|0
  • mualla..! çiğdemmiydi...! yoksa melikemiydi yav...! bunlardan biri ilkdi işte hatırlayamadım :))

0|0
    1|0
  • koskoca adolfü ne hale sokmuşlar mk :|

0|0
    1|0
  • ben hatırlıyorum evet

0|0
    1|1
  • Esra :)

0|0
    0|0
  • ilk aşkımın adı Oya'ydı. çok şirin esmer uzun saçlı bir kızdı o zaman 6 yaşındaydım oda 7 :) o zamandan beri esmer uzun saçlı kızlar ilgimi çekmiştir.

0|0
    0|0
  • Benay'dı kızın adı ondan sonra bir de İpek vardı. 5. sınıfa gidiyordum. İkisinede arkadaş olduğumuz halde açılamadım, çocukluk işte :)

0|0
    0|0
  • Sene 2006 Güzel hayallerim Vardı İsmi Sİnem'di.. :) Ama Çocukluk AKlı İşte Kendimizi Mutlu Ettik Geçti Bitti Şimdi Görse Beni Tanımaz Bile Ben.. :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

Kızlar Ne Diyor 33

• ilk aşkımı assla ama asla unutamam. adını da çok iyi biliyorum unutamadım ama sanki buraya yazarsam benden çıkıp normal birine dönüşecek gibi geliyor o yüzden saklıyorum adını hâlâ.

oturduğumuz apartmanda ablası tek başına oturuyordu. öğretmendi. benim küçüklük ilk aşkım da ablasını ziyarete gelirdi yaz yaz. ve benim 4 senem onu yazları beklemekle geçti hem de daha 10yaşındayken. her geçen yaz ne kadar büyümüş ve yakışıklı olmaya başlamış olduğunu farkederdim. ablası taşınıncaya kadar bu böyle devam etti.

inanın ondan sonraki yaz tatillerinin hiç bir anlamı olmadı benim için. yaz tatili gelince yana döne beklediğim biri yoktu artık, yada ona çaktırmadan uzaktan maç yapışlarını seyretmek de olmayacaktı, yada ona çaktırmadan onunla hep aynı oyun grubunda yer almaya da çalışmayacaktım .. çocukça ve komik gelebilir ama çok sevmiştim. hem de en içten en güzel en saf duygularımla.. ve şimdi kimseyi öyle sevemiyorum.

4|1
    0|0
  • var. geçen yıl yolda bile gördüm elim ayağıma dolandı ne yapacağımı şaşırdım

1|2
    0|0
  • Hatırlıyorum şuan ki sevgilimle aynı isimdelerdi tesadüf iste:D

1|0
    0|0
  • Markus :))

0|0
    0|0
  • İlkk 7-8 yaşlarında babamın arkadaşının oğluna kapılmıştım adı semihti. :D Hergün onların cafesine gitmek için can atardım, daha sonra hikmet diye odunun tekine aşık oldum. ve ondan sonra birdaha öyle duygular yaşamadım. Yaşamayı isterdim ama olmayorr :D

0|0
    0|0
  • Hiç unutmadım ki

0|0
    0|0

• Burak ∞

0|0
    1|0
  • çocukluktu 11 yaşında falandım salih diye bi çocuğa aşık olmuştum gülüyorum şuan ama o zaman için çok önemli bişeydi:) geçen sene gördüm yolda tabi o beni tanımaz bile ben de zor hatırladım evlenmiş çocuğu falan var:)

0|0
    0|0
  • Hiç aşık olmadım.

0|0
    0|0
  • yorumlari görünce bir an depresyona girdim, herkesin asik oldugu, özel buldugu, ismini unutmadigi bir kisi var. benim yok, ben kimseye asik olmadim...

0|0
    0|0
  • 7 yasindaydim,ayni siniftaydik,ismi Ersin di :)

0|0
    0|0
  • ah Niyazi ah...

0|0
    0|0
  • burhan :D ne günlerdi dansa davet oynardık:D

0|0
    0|0
  • Muzaffer =)

0|0
    0|0
  • tabiki hatırlıyorum :) faruktu ilkokul 4. sınıf arkadaşım bizim eve benim salıncağımda sallanmak için geldiğindeki heyecanımı tarif edemem

0|0
    0|0
  • Küçükken aşığım ben diye peşinde dolandığım biri vardı.Abimin arkadaşıydı. İsmi Tolga bütün mahalle benimle dalga geçerdi ama yılmamıştım :)) 6 yaşından 10 yaşına kadar onu sevmiştim ama bu aşk değil çocukluk sadece.

0|0
    0|0
  • 7 yaşındaki sayılıyor mu :)

0|0
    0|1
  • tabikide hatırlıorum. ismi alihan

0|0
    0|0
  • görünen o ki kimse istediğine kavuşamamış.biz 25 yıl sonra karşılaştık..face sayesinde

0|0
    0|0
  • ben daha aşık olmadım sanırım olduysamda farkında değilim hoşlantı deyip geçiyorum

0|0
    0|0
  • Berkeydi hala görüsüyoruz cok iyi arkadas olduk :D

1|0
    0|0
  • Burak - 1.sınıfta olmuştu :)

0|0
    0|0
  • Doğuş.El ele tutar koşardık haha.1. sınıftaydım daha hihihihi.

1|0
    0|0
  • ilk askinin adini hatirliamosa insan demek okisi ilk aski değilmis..

1|0
    0|0
  • ilk aşk hevestir bnce gerçk aşk dgll :) ismini biliomda çocukluk yapmışım diyorum

0|1
    1|0
  • hatirliyorum, ben menzun olana kadar ayni siniftaydik... biraz aci verici oldu. :D

0|0
    0|1
  • Uğur Kanbur.. <3

0|0
    0|0
  • Hüdai.

Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • Sait. ahh eski günler :)

0|0
    0|0