Yılmaz Vural'ın "Kıymetimi bilmediler" sözüne katılıyor musunuz?

Yılmaz hoca;ölüp gitmeme az kaldı bu ülkedr kıymetimi bilmediler, hep düşen takımları gel kurtar dediler diye isyan etti.
Hocama katılıyor muyuz

http://www.batmandogusgazetesi.com/arsiv/images_up/Yilmaz-vural-diayi-oyle-bir-doverdim-ki.jpg

• Adam haklı
    100% (6)88% (14)91% (20)Oy Ver
  • Haklı değil demagoji yapıyor
    0% (0)12% (2)9% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Adam cok haklı
    Cunku.. cok yetenekli kac takımı ligden düsürmesine engel oldu yani
    bir büyük takıma getirmediler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben Fenerbahçede görmek isterdim şahsen... Milliyetçi olmak lazım

0|0
    0|0
    • Ben de Beşiktaşta görmek istedim ama yöneticilere cazip gelmiyor nedense

• Yöneticiler tribüne oynuyor hocam;Türk hocayı kim ne yapsın... Fatih Terim'i bile kovan yöneticiler Yılmaz vural'ı nasıl alsın... Halbuki neler neler yapabilir

• Haklı.

0|0
    0|0
  • Katılıyorum. Yalnız onun yüzünden kıymeti bilinmedi. Vizyonu yok cünkü. Vizyon önemli, gidip düşmesi kesin takımları kurtarıcam dersen sonra arkandan bir sürü takım düşüren hoca olarak anılırsın. Bence kötü hoca değil, en azından bizim fenerin bir kere sans vermesini isterdim.

0|0
    0|0
    • Büyük takımları çok istediğini de söyledi ama dineleyen olmadı

• Onun gibi teknik direktör asla Türkiye'ye gelemez sadece işi düştüklerinde arayıp sorulan bir adam keşke 3 büyüklerden birine gelse

0|0
    0|0
  • Adam haklı, nerde küme düşen takım var orda yılmaz vural, demek ki bu adam bir takımı şampiyon yapabilir elindeki kadro sağlam olursa

0|0
    0|0
  • Büyük takımlar gereksiz hocalara verdiği desteği Yılmaz Hocaya vermedi

0|0
    0|0
  • Adam haklı bence

0|0
    0|0
  • Adam haklı

0|0
    0|0
  • Genel olarak haklı ama Trabzonsporda teknik direktörlük yaparken daha başarılı olabilirdi, bu onun için iyi bir fırsattı

0|0
    0|0
    • Kısa zamanda yollamasalar iş yapabilirdi orada

• Yönetim sabredemediği için hatalı zaten ama Yılmaz hocada bu şansı daha iyi kullanmalıydı bence.
      Ben Yılmaz hocayı çok seven biriyim, o yüzden Trabzonda daha başarılı olmasını ve bu sayede sürekli olarak büyük takımların gündeminde olmasını isterdim

Yükleniyor...