Hiç tarzınız olmamasına rağmen bazen içinizden arabesk moduna bağlanıp batsın bu dünya dediğiniz oluyor mu?

Hiç tarzınız olmamasına rağmen bazen içinizden arabesk moduna bağlanıp batsın bu dünya dediğiniz oluyor mu? işte bende tamda öyle bir günümdeyim de :)) offf offf :D

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç tarzım değil evet, ama bazen bir şeye gerçekten üzüldüğüm ya da kederlendiğim zamanlarda batsın değil de sallansın tarzında laflar ettiğim oluyor. :))

1|0
    0|0
    • içim rahat etti tek değilmişim :D

• Merci ;-)

• Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 9

• evet zerre kadar tarzım değil ama bazen insan o moda giriyor hani şarkı da pek bilmem o durumlarda çünkü ben sadece yabancı dinleyen biriyim yanımda arkadaşım falan olursa genelde o açar bu tarz müziği arabesk derken öyle ağır arabesk falan değil slow işte. :)

0|0
    0|0
    • yani bende hep yabancı dinliyorum ama şu an ruh halim istem dışı bu oynu oynuyor bana :S kendime çokkk şaşkınım çokk :D

• Bilemiyorum yarınki psikolojime bağlı :D:D

• bugün çözücem bu bulmacayı :))

• işte o şarkı :)

link

0|0
    0|0
  • batsin bu dunya

nedense simdi diyesim geldi :)

0|0
    0|0
  • denmez mi yaa :D

Arabesk bu milletin damarlarında var.

Sokakta arkadaşları ile metallica dinleyen adam

eve gidince orhan dinler :))))

yalansa yalan deyin :D

0|0
    0|0
    • yalan söylüyorsun :-))) ( bir türk filmi klasiği)

• Kadır İnanır abimize selam olsun :D

Türk filmlerimizde ayrı bir konu zaten :))))

Hala izler gülerim hababam sınıfını . Belkide 100 kere izledim

Birde sadri alışık hayranıyım :D

Ahh müjgan ahh :D

• Dünyayı batırmıyorumda, gecenin bi köründe çok pis Yıldız Tilbeye, Ebru Gündeşe, Cem Karacaya bağladığım olmuyo değil.Sende başını alıp gitme ne olur ?

0|0
    0|0
    • aynen ya özelliklede yıldız tilbe sonrada delirdimi fazlan düşünüyorum bazende sezen aksu :D

• ooo ozaman sana hemen bir şarkı sölim banada arada oluo asla sevmem ne kayıtlı radyom vardır nede cd hatta istedi zaman bulmakta bile zorlanıyorum :))) Sevval Sam - Bana sor ... internette yaz dinle bence cok güzel yorumlamıs :)))

0|0
    0|0
  • Sadece bir-iki Müslüm Gürses klasiği.. Geri kalanları eşek anırması olarak görüyorum..

0|0
    0|0
    • ben hepsini aynı görüyorum ama gel gör ki bazen bir cümlenin dilime takılmış olması beni harapppppppp, beni bitappp ediyor :D:D

• ppppppppp ?

• en son dediğim zaman öğrenciydim keşke dünya yok olsa diyordum kendi kendime

0|0
    0|0
    • Aynen bende şu an yoğunlukdan diyorum mağduriyet denilen tabirin son noktasındayım , ondan batsın bu dünya , bitsin bu kabus :D

• domates ye sitrese iyi gelir rahatlarsan daha kolay olur. tabi sitresim yok diyorsan sen bilirsin yine

• Domates iyi mi gelir o zaman bana gelmiyor en sevdiğim ve en fazla tükettiğim şeydir. Hatta Ayşen Grudanın domates güzeli tahtını çalacağım o derece :-)

• Evet arabesk tarzım değil dinlemekten bile sıkılırım.Ne durumda olursam olayım ağzıma almadım.

0|0
    0|0
    • bende öyle derdim de büyük konuşmamak gerek sanırım başıma geldi drınk :D:D

• Ben arabesk dinlemem alternatifleri varken slow şarkı dinlerim.Türk sanat müziği dinlerim.

• Bende dinlemiyorum zaten ama arada bir böyle sanki 40 yıldır dinliyormuşum gibi aklıma bir cümle geliyor bütün gün onu söylüyorum , yani o günde zaten ruh halimin pek iyi olmadığı nadir günlerden oluyor tam da bugün gibi...

Kızlar Ne Diyor 9

• ben bazen ibrahim tatlıses'in sen aşıksın arkadaşına bağlantı yapıyorum çok kişiye bu şarkıyla aşklarını ilan ettirdim (sırf susmam için söylemek zorunda kalıyolardı :D )

0|0
    0|0
  • link

artık arabesk takılacağım içimdeki neşeyi,gözlerimindeki ışığı söndürmüşlerdi ama gülüyordum herşeye rağmen ama artık şu en son yaşadığım şey birdaha asla yüzümü güldürmeyecek:"(

0|0
    0|0
  • zaman zaman denilebiliyor tabi

0|0
    0|0
  • şarkılar modumuzu yansıtr hep aldatıldgmızda sevılmedgmız de mutlu oldugumuzda ona gore degsr zaten hep sectıgımız sarkılar

0|0
    0|0
  • ewet ewet ewett :D

0|0
    0|0
  • Ne zaman Kamuran Akkor'dan Bin Ateşe Attın Beni dinliyorsam bilir ki arkadaşlarım biri canımı sıkmış:)

0|0
    0|0
  • olmaz mı ya.. hatta damar fm açıp dinliyorum direk..

0|0
    0|0
  • olmazz mıı :D

0|0
    0|0
  • Arabeski hiç sevmem ve öyle bi şey de demedim şimdiye kadar çok şükür hayat her şeye rağmen güzel:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...