Birlikte olduğunuz kişiyle yapacagınız çılgınlıklar nelerdir?

Birlikte olduğunuz kişiyle yapacagınız çılgınlıklar nelerdir?

Mesela ben:Ankara Kızılay meydanda saganak yağmurun altında sevgilimle iliklerime kadar ıslanarak,sarmaş-dolaş onu öpmeyi çok isterim.Yoldan koşarak geçenlere inat,hoyratça bakmalarına aldırış etmeden büyük bir zevkle yaparım..Siz neler yaparsınız?

Farklı cevaplarınızı beklıyorum

Güncellemeler:
link

ya da bu size göre çılgınlık mı?

Her çift yapmaz kanısı var toplumumuzda..Ne dersiniz?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• planladıgım birşey yok ama eşimle özellikle flört döneminde yaşadıgımız çok şey oldu o an gelişince güzel oluyor bence planlanınca fantezi ama o an yaşanınca çılgınlık oluyor.. En son yaşadığımız çılgınlıgı yazabilirim, birlikte bir nezih bir bistro da sakince otururken lavobaya gidecegimi söyleyip kalktım rujumu tazeledim ve erkekler tuvaletine girip rujumla aynaya hızlıca seni seviyorum ve biran evvel eve gitmek için sabırsızlanıyorum yazdım :) o lavaboya gidip döndügünde gözlerime baktı gülümseyişimden benim yaptıgımı anladı ve hesabı ödedi :) küçük hoş şeyler ilişkiyi körüklüyor..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Cilgin degilim ben ya :((

0|0
    0|0
  • İtina ile

Motor sürülür

bisikletew binilir

voleybol oynanır

Uçan bolon alsın :(

İstiklalde sırtında taşısın (karlı hava olacak)

2|1
    0|0
    • siz nerden biliyorsunuz engellendıgını.Ortak mı çalışiyorsunuz?Bu benim sorum.Benım tercıhım.Bu da benım tasarrufumda olan bırsey.Çok istıyorsanız engelleyeyım sızı..Ne olacak sa?

• Burda soru cevaplayarak fiikir alışverişinde bulunuyoruz. Beğenmiyorsanız, beğenmedim deseydiniz teşekkür edip engellemek saçma geldi arkadan iş ceviren hatun modeli gibi. Ayrıca kişi benim arkadaşım,heleki benim fikrimi beğendiyse benden bile öndedir. Oyuzden sen engellemeden ben engelliyecem. İlk kez birini engelliyorum. Eleştirye açık değilsen soru bile sorma.

• Ayrıntı yazmayacağım.

Gecenin bir yarısı lunaparka gizlice gidip her şeye binmek.

Yine gecenin bir yarısı salıncakta sallanıp bağırmak.

Sahil kenarında Nutella yemek.

Basketbol sahasının içinde piknik yapmak.

Ramazanda gece dışarıya çıkıp davul çalmak.

Balkonda insanların kafasına su dökmek.

Koşu yarışı yapmak.

Yeni şeyler öğrenmek.

Şiddetli yağmurda şemsiyesiz gezmek.

Yılbaşını dışarıda gezerek geçirmek.

Daha çok şey yaparız ama aklımda değil.

1|0
    1|0
  • vallaha işte ne olur bana çılgınca hediye alabilir birlikte çılgınca bana alışveriş yapmaya gidebiliriz bunları çılgınca ödeyebilir sonra bir çılgınlık yapıp beni sevebilir

0|0
    0|0
  • karlı havada sırtta taşıma olayı iyiymiş ya :) beğendim bunu :)

0|0
    1|0
    • İNANIN BENDE ÇOK BEĞENDİM.ZATEN SİZDE +1PUAN VEREREK GÖSTERDİNİZ..::)

• Elbette ...Sevecegınız insan bence çok özel olmalı,sevgınızı herkese vermemeniz gerekmez mi?Kaldi ki az sevıyorum ,gıbı bır durum söz konusu olmamalı bence.Çok severek bırlıktelık olmalı,Elma yarısı,puzzle parçaları gibi bırbırını tamamlamalı değil mi aşıklar..Sıradan olacaksa olmasın...Bu benım fıkrım.Ne dersiniz?

• haklısınız

• denızde sevısmek :)

0|0
    0|0
  • Anlattığın güzel bir şey.

0|0
    0|0
    • Hep hayalimdir.Ansızın yapmak

• Sadece filmlerde gordugum birseyi yapmak istemen basarilar dilerim.

• Filmlerde gördüğüm değildi ki benim isteğim.Sadece kendim geçenlerde aklıma geldi.Başkent çok yağişliydı.İçimden geçirdim...Sadece istedim

• Burda elele tutusunca bile garip garip bakiyorlar dediklerini yapsak daslanirdik herhalde :D

0|0
    0|0
  • evet çok şey var :D:Dd

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• en büyük çılgınlık mı ? kızlıgını vermesi.. bir ömür boyu allah yardımcısı oLsun şayet TR de yaşıyorsa.

0|0
    0|0
  • valla o an içimden ne geçiyorsa onu yapan biriyim. bu konuda sınır tanımam hatta kırmızı nokta bile olabilir.

0|0
    0|0

• onu seviyor olmam bile başlı başına bir çılgınlık zaten

0|0
    0|0
  • en büyük cılgınlık onunla olmak daha ne olsun baştan ayağa kadar kadın uçuk uç noktada

0|0
    0|0
Yükleniyor...