Daha dün ayrıldık, sabah hiçbir şey olmamış gibi günaydın yazmış, Biri bana açıklayabilir mi?

daha dün ayrıldık Allah mutlu mesut etsin dedi başka konuşmadık ama sabah hiçbişe olmamış gibi günaydın yazmış ama ben daha cevap vermedim bu ne demek oluyo ? ya da ne yapmamı önerirsiniz

Güncellemeler:
askerde şuan :( ayrılırken kılını kıpırdatmadı bugün günaydın yazıyo hiç böyle biri değildi anlam veremedm
arkadşlar şimdide iyi geceler yazmş hala mı inanmıo ayrıldığımıza napmaya çalışıo :(

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• gel gıt bır duyguya sahıp dıyebılırım. evlendıgınızde cok kavgalar yasarsınız. duygularınız saglam olmaz sen tam sevdım derken o bısey soyler sevgın 0 a duser. yanı duyguları cok degısken bırı

2|0
    0|0
    • ikizler burcu tamda özelliklerini taşıo çok değişken gerçekten. bi bakıyorum beni ölümüne seviyo bi bakıyorum beni zerre sevmiyo :(

• ıdare edeceksın artık dıygularını degıstıremezssın.

Erkekler Ne Diyor 7

• askerdeyse idare et yazıktır. oradaki yaşama alışamaz bazıları sıyırır.

1|0
    0|0
  • elde tutmak istemiş seni yinede belkide dün kalbini kırdım pat diye söledim sıcka bir günaydın iiel affettireyim kendimi d,iye düşünmüş de olabilir

1|0
    0|0
    • ama ayrılan ben oldum oda hemen kabul etti sabahta günaydn yazmş işte .s

• iyide sorunun başında ayrılan benim desene ya.. o zaman illa ayrılmam diyerek küstürmek yerine seni olur demiş sen nasıl istersen diye. ama içinde umut var sana ait belki yine döner diye bundan sebeptir günaydın dost kalalım bir gün belki tekraradan diye

• evet sanrm hala farkında değil ayrıldğmz inanmıo olablr .s ama ayrı kalmamız lazım herşeyi anlaması için özelliklede değerimi anlaması için

• seviyorsan git öpüş bence

1|0
    0|0
  • asker piskolojisi...

1|0
    0|0
  • ya intihar ederse ? niçin dönmesini beklemedin ayrılmak için ?

1|0
    0|0
  • cevap verme olsun bitsin

1|0
    0|0
  • telefonu otomatige baglamis gariban otomatik mesaj atiyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Dengeszin tekiymiş yüz verme salla gitsin ne yapacaksın başka? İstersen devam et ve yine nasıl terkedileceğini izle...

2|0
    0|0
    • ayrılan ben olmştum ama öyle gerekti .s

• Orası seni bağlamaz bundan sonra... Ona kalmış onun ne yapıp yapmayacağının hesabını sen tutarsan unutamaz ve kararında istikrarlı kalamazsın. Bundan sonra evet zor olacak ben de bu yollardan geçtim ama en kısa yoldan olmasını istiyorsan onu aklına mümkün mertebe getirmemeye çalış eğer ki illa ki geliyorsa da ağlamaktan çekinme istersen kan ağla ama yine de telefona dokunma... Benden uyarı senden uygulaması ;) Allah yardımcın olsun hiç kolay olmayacak ama kolay olmycanı bilmek kolaylayacaktır.

• çok teşekkr ederm ederm kardeşim .s zamana bırakıyorum

• Askerdeki insanın psikolojisi farklı olur der hep babam. Bence ne yaptığının farkında değil o.

2|0
    0|0
    • onun askerliği çok zor değil nöbet bile tutmaz. napcam ben ayrılan ben oldum hemende dönemem beni unutur mu acaba .s

• evet zamana bıraktım bakalım ne olacak ama bu sefer öncekiler gibi kolayca birleşmycem .s teşekkr ederm kardeşim çok sağol

• Rica ederim canım.

• askerdeyken ayrılırmı yau bence ayrılma yazıktır günahtır cevap ver

1|0
    0|0
  • cvo verme kendı halıne bırak onu..

1|0
    0|0
  • Seni seviyor, en azından arkadaş kalmak istiyor.

2|0
    0|0
    • ama ayrılırken sorunu çözmeye çalıssaydı gönlümü almaya çalışsaydı böyle olmycktı çok seviorum kendimi ateşe attm .s

• Aynen öyle. Ayrılmayı basit bir olay sanmış..

• ayrı kalmak en iyisi heralde :(

• erkek milleti iste özur dilicene hiç bişey olmamıs gibi davranır

1|0
    0|0
  • garip nie böyle bişe yapmş olablr ki

1|0
    0|0
Yükleniyor...