Hepimiz doğru insanı arıyoruz, peki bizler ne kadar doğruyuz?

Hepimiz yalnızları kastediyorum doğru insanı arıyoruz, peki bizler ne kadar doğruyuz?

lafa geldiği zaman her birimiz mükemmele yakınız,dürüstüz güveniliriz ama yaşadıklarımıza baktığımızda bir şeyler yanlış acaba kendimizi yeterince tanımıyormuyuz?

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• Benim dünyamda doğru denilen kavram yok.Bazen bakıyorum burada veya nette veya gerçek hayatta kadınlar ve erkeklerin karşı taraftan okadar yüksek beklentileri varki inanılmaz.O özelliklerin bir çoğu kendilerinde varmı merak ediyorum.Misal bazen sadakata çok önem veriyorum diyenler en sadakatsız olanı çıkıyor vs.Ben hayatta hiç bir zaman beyaz atlı prensimi beklemedim çünki öyle biri yok :).Ben atlarım siyah atıma ve yoluma devam ederim.Hiç hayatımda ben daha doğru bir insana raslamadım.Kendimde ona dahilim.Hayırlısı

0|2
    0|1
    • negatif yorum yapma :)

karamsar olma

güzel düşün

• Ama benim içimde mutlu biri, kızgın biri, karamsar biri, çok neşeli biri :) haylaz biri, yaramaz biri, dengesiz biri vs vs bu bedende yaşıyor.Stingin Shape of my heart şarkısında dediği gibi...the mask I wear is one.Ben duygularıma dayanarak yorum yazarım.Karamsarsa karamsardır.Ben kim olduğumu ve duygularımı gizlememki.Hayırlısı :)

Kızlar Ne Diyor 9

• insan eşinin her zaman mükemmel olmasını ister. kendi kusurlarını görmez.

1|3
    0|0
  • Kimse dört dörtlük degildir , ben kendimi az cok taniyorum ama aradigim kisiyi buldugumda dört dörtlük olmasinida beklemiyorum , beklentileri istkleri yüksek tutmamak lazim ;)

0|1
    0|0
  • Kendimize uygun birisini bulamıyoruz yahut onlar bizi bulamıyor.

Her insanın aradığı kişi farklıdır.

0|1
    0|0
  • Tanımaya çalışıyoruz. Her gün bilmediğimiz yanlarımız çıkıyor ortaya. Geçmişteki hatalarımızı bugünde düzeltmeye çalışıyoruz. Öğrendikçe tecrübe kazanıyoruz. Kimse mükemmel değildir ama öyle olmaya gayret ediyorum kendi adıma

0|1
    0|0
  • yanlışlarım var kabul...

0|1
    0|0
  • doğru olduğuma inanıyorum

0|1
    0|0
  • kendi bildiğim kadar doğruyum..ama zerre değeri yok..önemli olan başkaları gözündeki değerdir..

0|1
    0|0
  • Fifti fifti.

0|1
    0|0
  • Doğruyum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Evet doğru bir noktaya değimdiniz ama ben "bayan doğruyu" aramıyorum. Benim için olan "doğru bayan" arıyorum.

0|1
    0|0
  • Hatasız kul olmaz

Doğru insan olmaya çalışıyorum

0|1
    0|0
  • Mükemmel değilim, Yaradanımın bana verdiği akılla daha iyi bir insan olmak için hayat mücadeleme devam ediyorum..

0|1
    0|0
  • yok yasadiklarimada simdi baktim hakketen efendi adammisim nan ben..kendimle gurur duyuyorum canim ben

0|2
    0|0
  • Evet yeterince tanıyorum ve yaşadıklarımda herhangi bir yalnışlık yok zaten yalnış olan birşeye yönelmediğim sürece hayatım her zaman yerinde ve güzel gideceğinden eminim..

0|1
    0|0

• çıtamı bilirim. ben mükemmel değilim ki(istemiyorumda) mükemmelini isteyeyim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...