Milan Baros neden oynatılmıyor?

Sezon başından beri kulüpten kimse bu sorunun cevabını vermiyor ben anlamıyorum bu takımın Barosa ihtiyacı var

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Fatih Terim'in keyfinden oynatılmıyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Q7 baros alex karizmaları bitirilen tipler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ben bu sorunun cevabını daha önce yazmıştım bir soruda olay şu: baros ile fatih terim sezon başı kampında tartıştı barosu takımdan kovdu kulüp bulsun dedi barosa istenilen teklif gelmeyince mecburen takmda kaldı ama terim tükürdüğünü yalamıyor takıma almıyor devre arasını bekliyorlar üçe beşe bakmadan yollayacaklar

0|0
    0|0
    • Tartışmanın sebebi nedir?

• Fatih Terim gibi adamın 4. alternartifsin yerine formayı hak eden alır demesini beklerdim

• ben terimden nefret ediyorum ama fenerbahçeli olduğum için her yerde söyleyemiyorum o kadar çok sey biliyorum ki terim hakkında inan sende biranönce gitmesini istersin

• Fatih Terim kendi transfer ettirmediği oyuncuları pek tercih etmez

0|0
    0|0
  • fatih terim takıntı yaptı . başka nedeni yok . umarım türkiye de bir başka takıma gider seneye

0|0
    0|0
  • Ya bi maçta şans versin emin olun çok iyi oynnucaktır geçen sene oynamadığı halde 6-7 gol attı

0|0
    0|0
  • yazık ettiler adama çok iyi golcü

0|0
    0|0
  • Bende teknik direktör olsam barosu oynatmazdım elimde bu kadar formda forvet oyuncusu varken.

0|0
    0|0
  • elmander umut burak fazlasıyla yeterli

Türkiye liginin en iyi forvet hattı var daha ne

0|0
    0|0
  • umut burak ikilisi takimin gollerinin yuzde 65lik bolumunu atmis barosu kim ne yapsin artkl

0|0
    0|0
    • Mesele ikisinin gol atması değilki Burak geçen sene 33 attı ama Trabzon şampiyonmu oldu Burak takım oyununu ve Selçukun perfromansını mahvetti sence bir oyuncuya çuvalla para veripte oynatmamak mantıklımı?

Yükleniyor...