Spor sonrasi kalp ritm bozuklugu?

Fitnessa yeni basladim. Kalp ritm bozuklugum var ama dun gece daha kotuydum. uyurken kalp ritmim yavasladi ve mide bulantisi oldu. Fitnesla bir ilgisi var mi, acaba yapmamali miyim? :(

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini aşırı yorma sakın fazla zorlama

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben aritmi hastasiyim.. gecen sene pil takildi... kendini yormak kesinlikle yasak kaldiki spor... sadece hafif yuruyusler serbest... dr ne danis kut diye gidersin mazallah...

1|0
    0|0
  • ftness kalp ritmini 2 saat boyunca yükseltiyor bir anda yatağa yatınca normal olarak bozukluk hissedersin keşke bir doktora görünsen fitnes ritim bozukluğuna riskli gibi geliyor

0|0
    0|0
  • Doktora git

0|0
    0|0
  • Aranıyorsun sen doktora git

0|0
    0|0
  • Hep derim Spor sağlıga zararlıdır diye :)

0|0
    0|0
  • Spor yaparken nefes alıp vermek önemli kendini sıkarkan kalp büyümesi olur. agırlıgı kaldırıken al ındırıken ver ama önce bir kardıyolojıye gorun

0|0
    0|0
  • Yoktur spor kalbi güçlendirir açar

0|0
    0|0
  • Yoruluyosan ve kalbi zorluyosan yapmamalısın

0|0
    0|0
  • Kardiyologa danışın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• uykuya dalarken ve uyurken kalp ritmi zaten yavaşlar ama mide bulantısı kalp krizinin belirtilerinden birisi ihmale gelmez bir de kalp ritim bozukluğum var diyorsun
    doğru hastaneye gitmelisin bence en azından bir danış nasıl sporlar yapabilirim diye
    futbolcuların çoğu sapasağlamken maçlarda kalp krizinden gidiveriyor biliyorsun

1|0
    0|0
  • Bildigim kadarıyla çok yorunca oluyor kendini, ya da yapman gerekenden fazlasını yapınca. doktor kontrölünden geç derim.

1|0
    0|0
  • Var tabiki de. ben spor yaparken bana da oluyordu. Fazla zorlamamlısın kendini

0|0
    0|0
  • Kalp ritm bozukluğu var diye salondaki hocaya belirtiniz mi acaba? Dr a gitmeniz lazım kalp o araba motoru değil ki burada sorun.

0|0
    0|0
  • Sen kafana göre spor yapamazsın önce bir doktor kontrolünden geçmen gerekir bu çok tehlikeli yaptigin

0|0
    0|0
  • doktora gidip spor yapıp yapamayacağını, hangi sporu yapman gerektiğini öğrenmelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...