Yesss diye sevinenler. Bu saçmalık nedendir?

Son zamanlarda moda oldu herhalde sevinince ya da bir başarı elde edince yessss diye amerikan özentisi sevinme başladı bu saçmalık nedendir ? sizlerde yesss diye seviniyormusunuz ?

0|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• tayyip başardı. türkiye yi masonların istediği gibi amerikaya dönüştürdü. kültürümüz yok oldu. aile yapısını bozunca şimdi başkanlık sistemine geldi sonra eyaletler derken karşı çıkanı da asacak. kürdistan kurulacak ortadoğuda petroller var. pkk kominist bir örgüt onların sayesinde petroller amerikaya akacak. türkiye de bunu başarması için aile bozulmalı, kültür bozulmalı, atatürk yok edilmeli, laiklik yıkılmalı, cumhuriyet ve vatan sevgisi yok edilmelidir. herkesi amerikanlaştırma yapmalıdır. tamam bazılarınıza göre amerikanlaşmak iyi güzel olabilir. ama şu var sen köle oldun. sana üç kuruş para maaş verecek bunu kredilerle zamlarla vergilerle çeşitli faturalarla geri alacak sen sesini çıkarmayacak kriz var diye korkutulacak işsiz kalmayayım ssk gitsin diye evde amerikanlaşacaksın tv başında. köle olma kültürüne sahip çık

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• abe yes

abe no

0|0
    0|0
  • niye bizde bir acayiplik mi var ki yesss diye sevinelim, yabancı hayranlığı burada da bizi buldu. işte bu deseler olmaz zaten, dinleri gider :D

0|0
    0|0
  • İngilizceden nefret ederim.

0|0
    0|0
  • genelde sevinmiyorum, altından kesin bir pislik çıkıyor.

sevindiğim zamanda erol taş gibi kahkaha atmayı severim. yessss - abe yesss saçma.

0|0
    0|0
  • yuppi diyorum bu yabancı oluyormu ?

0|0
    0|1
  • Türkçemizin arasına yes no okey ok. gibi saçma kelimeleri sokuşturanlar bana göre özentiden çok kişiliğini kaybetmiş insanlardır.

0|0
    0|1
  • bı ara sevınıyordum kı o sıralar ıngılızceyle kafayı bozdugumdan dı sanrıım...

0|0
    0|0
  • Sen onu bırak, ben şaşırdığım bişi olduğunda what the fuck ve sinirlendiğim bir andada fuuuuuuuccckkk diyorum son zamanlarda. İngilizce öğrenme çabaları vol. 1 :(

0|0
    0|0
  • Tebessüm ederek seviniyorum. Günlük hayatta yabancı kelime kullanmıyorum öyle.

1|0
    0|1
  • No diye üzülmelerini bekliyorum

0|0
    0|0
  • katien asla sevinmem dilimin evet diye güzel kelimesi dururkan özenti lik bana ters

0|0
    0|0
  • süper a.m.k yaaa derim genelde

0|0
    0|0
  • Ben daaa diye sevinip yeni bir akım başlatıyım bari :))

0|0
    0|0
  • ben böyle sevinirim panpa :ASD:AS:FSAD:ÇASF:ASDASD

0|0
    0|0
  • yok la one öyle..

0|0
    0|0
  • heee senin herşeyin yerliydi de bi bu bokmu kaldı yabancı...

0|0
    0|0
  • Hülya Avşar seviniyor :D

0|0
    0|0
  • sevinmiyorum ben ya duyarsızlaştım iyice...

0|0
    0|0
  • oley be

:))

0|0
    0|0
  • tamamen p*rno film sektöründen gelen birşey o filmlerdede orgazm sırasında OoOooo yesssssssss diye mutluluklarını dile getirirlerdi

0|0
    0|0
  • yazık onlara

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben "yupii,yaşasın" diye seviniyorum :/

0|0
    0|0
  • Hiç sevmiğim sevinç anında bazen "işte bu" diyeceklerine "Buuu" diye sevinenler

0|0
    0|0
  • o ses türkiyeden görüp özenmiş söylemişlerdir

0|0
    0|0
  • yoo ben hiç yesss diye sevinmiyorum :)

0|0
    0|0
  • oww yeahhhh !

0|1
    0|0
  • Ben holiganlar gibi seviniyorum sanırsın trbunde kendini yırtıyo:D

0|1
    0|0
  • Hayır :D Çok ılgınc geldı sorun

0|0
    0|0
  • yok ama 2 gün önce yes die sevinen 6 yaşında bi çocuk gördüm garip gerçektende

0|0
    0|0
Yükleniyor...