Yağ yakıcı takviyelerin vücuttaki etkisi sizce nasıl?

Nasıl kullanılır, etkileri nelerdir?

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• Her iki durumda da, olması gereken bir doktor kontrolünden geçtikten ve beslenme uzmanlarıyla görüştükten sonra kullanmaları gerektiğidir. Fakat ülkemizde bu durumun tam tersi bir uygulama göze çarpmaktadır. Zeytin yer gibi avuç avuç yağ yakıcı kullanmaktadırlar. Günlük olarak alınması gereken bazı dozların üzerine çıkıldığında, zararlı etkiler görülebilmektedir. kişinin bu ürünlere karşı herhangi bir duyarlılığı olup olmaması da oluşabilecek problemlerle bağlantılıdır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Yağ yakıcılar para tuzağından başka birşey değildir hiç güvenmeyin Kenzo Karagöz'ün bu videosuna bakabilrsin www.izlesene.com/.../7602657

1|0
    0|0
  • Senin yağ yakıcı dediklerini supplement , bunlar pek bir ise yaramaz. Yağ yakıcı olarak ilaçlar var , eczane de satılan , onlar cidden işe yarıyor ama sağlık için tehlikeli.

1|0
    0|0
    • Yok onlar değil tehlikeli , ben spordan sonra aynen dediğin gibi olanı diyorum hatta onlardan bile korkuyorum bilmiyorum.

• Kalorini hesaplar ona göre beslenirsen sıkıntı olmaz , rahat kilo verirsin.
      Ne kadar kalori , ne kadar protein , ne kadar karbonhidrat , ne kadar yağ alacağını hesaplayıp ona göre Beslen. Karbonhidratı çok az alma , karbonhidrat da vücut için önemli. Çok düşük karbonhidrat ile beslenirsen kas kaybedersin ce metabolizman bozulur.
      ben de Hassas terazi var , onunla yediğim yemeğin kaç gr olduğunu ölçüm ona göre besin değeri hesabı yapıyorum. Sen de böyle bir şey yapsan iyi olur.

• Tamam :) teşekkür ederim.

• yağ yakıcılar bence Plasebo etkisinden baska bır ıse yaramıyor sen duzenlı spor yapıp saglıklı ve duzenlı bır dıyet yaparsan zaten yağ yakıcıya gerek kalmaz spordan yarım saat once sade bır turk kahvesı ıcsen daha saglıklı hem yag yakıcıların ıcerıklerı kafeın sade kahveden de alabılırsın bunu hemde vucudun bır sure sonra o kafeıne alısıcak ve ılk gunlerdekı tepkıyı vermıceksın sende dozajı arttırmak zorunda kalıcaksın dozaj arttıkca karacıger yorulacak falan fılan.

1|0
    0|0
    • Türk kahvesi mi? Wooww bunu bilmiyordum teşekkürler...

• turk kahvesı ıyı terletır zaten bak yag yakıcların ıcerıklerıne hepsınde kafeın mevcut ayrıca yag yakmak bıraz mutfaktan gecer bogazını tutucaksın yedıklerını hesaplıcak çok guzel programlar var telefonuna ındırebılırsın ordan kalorı hesabı yaparsın kolay gelsın saglıklı ve fıt gunler :) ( yalnız tam spor salonu sahıbı gıbı konustum :p )

• Ewet aynen :)) peki çok teşekkürler...

• Sabahlari kahvaltidan önce ilik su icine limon suyu koy her sabah ic, hem formda kal hem dengeni saglarsin

1|0
    0|0
  • Hiç kullanmadım

1|0
    0|0
  • bence takviye kullanmamaya çalış

1|0
    0|0
    • Aslında hiç kullanmadım fakat bu ara sporu ihmal ettim ve beslenmeme dikkat etmedim düşündüm öyle bir.

• Benim o kadar fazlam olsa hic umursamam

• aslında etkileri var ama bu ürünler hala tartışılıyor. yan etkileri uzun vadeli etkileri vs.

1|0
    0|0
  • Kullan ve öl cla lar l carnitin ler

1|0
    0|0
  • Spor ve diyetten baskasi yalan ve sagliksiz

1|0
    0|0
  • Hikayedirler.

1|0
    0|0
  • Olumlu

1|0
    0|0
  • Vucuttaki etkisini anlamak icin saglik bakanlgi ve gida tarim bakanli onayi olup olmadigi cok onemli

1|0
    0|0
  • hiçbir işe yaramaz

0|0
    0|0
  • iyidir

1|0
    0|0
  • Doğal yollarla yapmanı tavsiye ederim

1|0
    0|0
    • Aslında spor yapıyorum dediğim gibi ama ne bilim sadece bir anlık gaflet :)

• Bir süre kullandım ben paradan başka hicbirsey gitmedi :) sağlığa zararı da çabası. Yağ yakıcı sebzelerle Beslen bence maydanoz enginar patlıcan bence işini fazlasıyla görür

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...