Güzel bir mesaj önerisi olan var mı?

arkadaşlar sevgilimle bugün 6. ayımız doluyor. henüz uyanmadı uyandığında okuyup onu mutlu edecek bir mesaj arıyorum

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bugün altıncı ayımız bıtıyor Neler yaşadık neler yaptık neler gorduk , bana bu zamana kadar tatmadıgım duyguları tattırdın belkide yuzum hıc gulmemıs sen gelmeden once ben diye bır kavram yokmus hayatımda ben senınle tamamlanmısım anlamlamlı olmusum , bana ilk seni seviyorum dedıgın an ılk elımı tuttugun an hep aklımda ve bunların en guzel yanı ne bılıyormusun ? Bunları bır omur boyu senınle yasıyacak olmam gunaydın 6 ' ayım gunaydın sevgilim İyi ki benimsin Hep Bana ait ol Seni cok seviyorum Yaz yolla panpa :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çok güzel bir şey ya sevgilin mesajıyla uyanmak ve sen uyuyorsun o sna atıcağı mesajı düşünüyor bundanda güzeli yok bence

1|0
    0|0
  • cumaya gittim gelicem.. olabilir

0|0
    0|0
  • İçinden gelenleri yaz

0|0
    0|0
  • alsana çok güzel bir mesaj

DÜNDE BUGÜNDE YARINDA YÜREĞİN KADAR YANINDAYIM.KENDİNİ YALNIZ

HİSSETTİĞİNDE ELİNİ KALBİNE KOY BEN ORADAYIM

0|0
    0|0
  • aaaahhhh ahh senin gibi olamadı benim sevgilim. sen ne yazarsan yaz mutlu olur :) içinden dökülen kelimeleri yaz. Yapmacık olma , kendin ol derim ben

0|0
    0|0
  • ""günaydın" yaz ve yanına gülücük koy yeter ;)

0|0
    0|0
  • 6'ncı ayımız mutlu olsun kankeyta

0|0
    0|0
  • bence boş mesaj at o nasıl düşünmek istıyorsa ogle düşunsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kalıp mesajlardan vazgeçin. İçinden gelenleri yaz!

0|1
    1|0
  • 6 aya kadar neler yasadıysanız onları özetle dile dök onnla ne kadar mutlu olduğunu anlat..

0|1
    0|0
  • ben uyandım sevgili kalksanaaa.

0|1
    0|0
  • arkadşların dediği gibi bencede içinden gelen herşeyi yaz onunla geçrdiğin güzel günleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...