Yalnız kaldığınızda ne yaparsınız?

Arkadaşlar kendinizi yanlız hissettiğinizde derdinizi paylaşacak birini arayıp bulamadığınızda ne yaparsınız.

0|0
810

En İyi Kız Görüşü

• müzik açarm kahve içerm braz ağlarm sonra bi sgara yakarm allahım bu güne de şükür der otrrm

0|0
    0|0
    • evet şükür etmek gerekiyor her halimize allah beterini vermesin

• pes edp peşini brakmamalı bencede

• bencede pes etmek yenilmektik

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• hayat işte kimi yalnızlıktan kimi de benim gibi kalabalıktan şikayetçi kimselere derdimi anlatmam genellikle içimde yaşarım..

0|1
    0|0
    • bende icimde yasarim ama bu kendimize zarar vermekten baska neye yariyor.

• ben kendime zarar verdiğimi düşünmüyorum aksine yaşadıklarımdan ders çıkarıyorum.Eğer birine anlatırsam o kişi anlattıklarımı bana hatırlatır hep şimdi nasılsın diyerek belki de o konuyu ben çoktan unutmuşken tekrar hatırlamanın hatırlatmanın bir anlamı yok kendime yetiyorum.

• yasadiklarindan ders cikarmak cok guzel her insan bunu yapamaz bence.bilmiyorum siz yapiyormusunuz ama bende cok guvendigim arkadasim bile olsa hic kimseye anlatmadigim konular vardir daha dogrusu anlatmak istesende karsindakinin anlayamayacagi konular o yuzden bende hep bu konulari icimde yasiyorum.Evet bazi konularda ders cikarabilirsin anlatmayabilirsin ama hatirlatilmamasi icin nirgun biryerde atirlaniyor zaten

• Kendime tahammül ediyorum.

1|1
    0|0
  • kızlarsoruyor.com a girerim

0|0
    0|0
  • KS benim psikolojik danışmanım gibi

0|0
    0|0
  • rehberimi baştan aşağı yokluyorum işte illa ki biri çıkıyor .

0|0
    0|0
  • hayal kuruyorums <3

0|0
    0|1
  • Ben hep yalnızım zaten alışkınım hayatın akışı benim için böyle.. haline şükret yalnız kaldığın anların tadını kafanı dinleyerek kitap okuyarak çıkar derim

0|1
    0|0
    • kitap okumayi sevmiyorum ama yanliz kalmayi seviyorum cogu kez yanliz kaldigim icin sukrediyorum

Erkekler Ne Diyor 10

• tek başıma halay çekiyorum

1|0
    0|0
  • Tuş kilidini açıp kapatıyorum açıp kapatıyorum.

0|1
    0|0
  • Titriyorum

0|0
    0|0
  • maça giderim 3 bin 5 bin kişi orda var zaten

0|0
    0|0
  • pes oynarım

0|1
    0|0
  • film izlenebilir müzik dinlenebilir uyunabilir ki ben uyuyorum yalnızken genelde.

0|1
    0|0
  • enerjimi atana kadar yürürüm sonra yatar uyurum

0|0
    0|0
  • kendimle sohbet ederim ama arayıp bulursam paylaşacak kişiler var bende

0|0
    0|0
  • Derdimi birilerine anlatmadığım için sorun yok.

0|0
    0|0
  • en yakın tekelcıye gidip bi ufak alırım mutlaka deneyın rakı sewmeyen arkadaslar diger olanakları degerlendırebılırler cok ıyı geliyor

0|1
    0|0
    • insanlarin cogu az dertlense alkolde buluyor kendini sonra

• bunun azı çogu yok gardaş tekeli biz kalkındırdık tekel sewerler olarak

Yükleniyor...