İnsanları dış görünüşe göre yargılamayın derler, ne kadar dogru?

Bir arkadaşım var o kadar mülayim o kadar sakin ki görsen melek aman aman için erir geçen yıl kuzenimle aynı üniversiteyi kazandı yediği haltarı duyunca çatladım. ne farkli iç ve dış.

İnsanları dış görünüşe göre yargılamayın derler, ne kadar dogru?

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• %100 dogrudur denemez giyim tarzından bile bazen tahmin ettigim şeyler çıkıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ne olursa olsun önyargılı olmamak lazım. İlla ki hayal kırıklıkları olabiliyor sonradan ama, yine de insanları tanımadan yargılamamak (olumlu ya da olumsuz) gerekli.

0|0
    0|0
  • Dışardan bakınca çok hareketli olan birisinin de içinin sakin olması da mümkün. İnsanı yanıltıyor ama önyargılarımızı yenemıyoruzs işte.

0|0
    0|0
  • Denedik. % 100 çalışıyor.

0|0
    0|0
  • yere bakan yürek yakan

0|0
    0|0
  • Haklisin beni disardan goren serseri kavgaci biri saniyor taniyinca melek gibi adamsin yahu diyorlar

0|0
    0|0
  • hepimiz biliriz yanlış olduğunu fakat ne yazık ki hepimiz yaparız

0|0
    0|0
  • kabuğa bakıp almamak bu olsa gerek

0|0
    0|0
  • Kuzenini bilmem ama başlıktaki soruna verebileceğim cevap kesinlikle doğru.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Manava gidersin, canın karpuz çeker, dış görünüşü mükemmeldir ,alırsın, eve getirsin, açarsın içi fossssssssssssssssssssssssssssssss Bu en basitinden meyve örneği.Düşünen, cin fikirli ve rol yapmasını iyi bilen insanoğlu için çok çok normal yani dış görünüşe aldanmamak lazım;)

0|0
    0|0
  • dis gorunus sadece % 20 fikir verir diye dusunuyorum

0|0
    0|0
  • En iyi arkadaşım beni tanımadan önce çok gıcık göründüğümü söyledi ama tanıyınca ne kadar sevdiğini söylemeyi de unutmadı :)

0|0
    0|0
  • Evet insanları tanımak zor,insan kendini tanıyamıyor başkalarını tanımak daha zor ve korkutucu,gerçekten gördüğün gibi mi bilemiyorsun

0|0
    0|0
  • bencede çook doğru

0|0
    0|0
  • çooooooooooooooooooooooook doğru :)

0|0
    0|0
  • Benimde cok burnu yukarida biri oldugumu dusunen bay-baynlar olmustur ve yanilmislardir.

0|0
    0|0
  • appearances are deceptive =)

0|0
    0|0
Yükleniyor...