Sevgiliniz mesajında aşkım, balım, böcüğüm değil de ismini kullanmış. Ne düşünürsün?

Sevgiliniz mesajında aşkım, balım, böcüğüm değil de ismini kullanmış. Ne düşünürsünüz?

• Baya sinirlenmiş heralde diye düşünürüm.
    38% (21)24% (8)33% (29)Oy Ver
  • Ayrılmak istemesinin kısa yoludur
    7% (4)6% (2)7% (6)Oy Ver
  • Bir anlam çıkarmam benim bir adım var sonuçta
    25% (14)42% (14)31% (28)Oy Ver
  • Çokta fifi aga.Ben de ona ismiyle cevap veririm.
    30% (17)28% (9)29% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
19|13

En İyi Erkek Görüşü

• aşkım canım cicim balım böceğim gibi birçok kelime zaten her ilişki esnasında kullanılıyor

ama ben ilişkimi herkes gibi değil kendime özgü yaşarım ve her tanıştığım kıza ona özgü bir kelime kullanırım ve ilişki bittiğinde o kelimeyi kimseye kullanmam

ben ona özel bir kelime kullanırken bunun dışında aşkım canım vs. derken bana ismim ile mesaj atması ya da telefon görüşmelerimizde ismimi kullanması beni çok mutsuz eder ve ilk defa yaptığında "ben sana hiç isminle hitap ettim mi? derim.

2. sefer olursa benden soğuduğu için bilerek söylüyor diye düşünürüm

3 sefer olduğunda sadece bu sebepten bile ayrılmak isteyebilirim

4. sefer zaten yok 3. kez söylediğinde duygularıma yenilip ayrılalım diyemediysem 4. defa duyduğumda uzatmaya gerek yok diye düşünürüm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• gergin bir zamanı olabilir ya da daha gerçekçi olalım o gün sizi sevmeyi o kadar da istremiyordur. aşk dediğiniz biraz da budur. düşünün en samimi arkadaşınızla her gün görüşüyorsunuz bi süre sonra birbirinizi kırmaya başlayabilirsiniz. sıradanlaşırsınız. aşk bu tahammül sınırlarını biraz daha genişleten bir şey sadece. bırakın size her gün aşkla bakmasın. böylece size aşkla baktığı ya da aşk sözcükleri söylediği günlerin kıymetini daha iyi anlayabilirsiniz ;) ve bu günler çok özel anlar haline gelir...

0|0
    0|0
  • C

"Vay benim adımı biliyormuş" derim :)

0|0
    0|0
  • Aşkikiştokişim demeli o ne büyük saygısızlık :/

1|0
    0|0
  • Sinirlenince kullanırım ben ismini şahsen bizzat kendim

1|0
    0|0
  • Ben bile bozulurdum valla adimla hitap edince, bozulmustum hatta, bir is vardir ardinda kesin. Ama celallenmeye de gerek yok, gününde degildir morali bozuktur öylesine de hitap etmis olabilir, ona sormak lazim :)

0|0
    0|0
  • ne alaka yaa isim ismidir ilaa rumuz mu takmak gerekiyor.

ben de sexy bitch diye koyayım o zaman...

0|1
    0|0
  • ne kadar güzel bana adım ile hitap ediyor derim

ne öyle bal böcek

1|0
    0|0
  • Araya mesafe koyuyor..

0|0
    0|0
  • bişey düşünmem.

0|0
    0|0
  • C: Bir anlam çıkarmam benim bir adım var sonuçta

0|0
    0|0
  • A: kesin bir problem var.

0|0
    0|0
  • Baya sinirlenmiş heralde diye düşünürüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• genelde bana kızdığı zaman ismimi söylerdi ve ben de ismimi unutmamak için mi söylüyorsun diye sorardım biraz da yumuşatmak için yalakalık yapardım ama hatalıysam tabi...

0|0
    0|0
  • ciddi bi konuya girdigimizi dusunurum ya sinirlenmistir ya da onemli bisey dicektir ;D

1|0
    0|0
  • benım hosuma gıder ısmımle hıtap edılmesı be askım bocugum vs de yapmacık ve ıtıcı gelır kısacası ben memnun olurum :)

0|0
    0|0
  • c c c c c c c c :)

0|0
    0|0
  • benim bir arkadaşım sevgilisini adı soyadı ile kaydetmişti ne o ya bence ad kullanılmaması gerekir

0|0
    0|0
  • neye kızdı acaba :P

0|0
    0|0
  • bu demektir ki beyimiz sinirlenmiş :)

0|0
    0|0
  • bu erkeklerin isim kaydetme şeyi niye bu akdar sorun oluyor anlamış değilim. adam gibi kaydedin lan şunu.

0|0
    0|0
  • yazmamissa bi sorun var tabiki diye dusunurum bende o demediyi surece ona adiyla hitab ederim bu kadar

0|0
    0|0
  • Ya tabi duruma göre değişir bu isim işi. Eğer tartışırken adını söylüyorsa bu sinirlendiğindendir, ama ortada hiçbir şey yokken adınla mesaj atıyorsa bir şeyler var demektir. Ya kısacası işte duruma göre değişir :D

0|0
    0|0
  • nefret ederim zaten böceğim çiçeğim ağacım falan çok sıradan ve basit, içinden gelerek bir canım demesi daha anlamlı

0|0
    0|0
  • Herkese balim bocugum askim tatlim denir, ama isim kisiye ozeldir.

0|0
    0|0
  • Genel kural: rutin yaptığı şeylerden farklı bir şey yapıyorsa problem var demektir.

0|0
    0|0
  • Bak saygısız pije derim.

0|0
    0|0
  • ne olacak bu kavga sebebi değil ki

0|0
    0|0
  • Adımı söylesin zaten.O ne öyle ya.

0|0
    0|0
  • alınırım ve tavır yaparımmmm

0|0
    0|0
  • Ayy. Ne o öyle balım aşkitom böcööm... Realiteye dönünüz efendim !

0|0
    0|0
  • bana birtek sinirlendiğinde adımla hitap eder. başka bi anlam çıkarmamı gerektirmez. balım böcüğümde demez tabiki ama .. ismimide kullanmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...