Kız arkadaşınızı ne zaman ailenizle tanıştırırsınız?

sorumu şöyle acıyım ben size hayatrınzda biri var seviyorsunz da 1 yıldır berabersiniz ama daha elinzde iş için birşeyler yok hani tanıştırmak için işinizin olmasını daha cok ciddileştirmesini mi beklerisiniz yoksa işinizi kurmayı beklemeden mi tanıştırırsınız veya hangi sartlarda ?

Güncellemeler:
arkadaşlar saçma sapan yorum yapanları kendi seviyelerine bırakıyorum ben evililik niyetiyle soruyorum

0|0
3|27

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• Mümkün olduğunca geç.

Ve aile ile kuracağım aileyi iç içe tutmam.

İkisine de çok değer veririm ama asla sıkı fıkı bir ilişki olmaz aileler arası.

0|0
    0|0
  • Ben de kolay kolay tanıştırmam. Aileleri işin içine sokmak fazladan bir gerginlik sebebi olabiliyor, ilişkiyi iki kişinin arasında olmaktan çıkarıp, genel bir konu haline getiriyor ve yoruma açıyor bence. Aileler, ilişkinin geleceği (evlenmek vs.) gibi konular netleştikten sonra devreye girmeli.

Eğer karşındakinin ilişkiye bakışındaki ciddiyeti ölçmek istiyorsan, bence bu sağlıklı bir ölçme yöntemi değil.

0|0
    0|0
    • haklsınız bende sizin gibi düşünüyorum yok öçlmek değil sadece merak ettm herkez benm gibi bizim gibi mi düşünüyor diye düşünenler varmış teşekkür ederm yorumuz için

• iş olmadan olmaz.

0|0
    0|0
  • Kendisini hazir hissettigi zaman :)

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar hiç olmadı. İnşallah bir gün olursa ilk fırsatta tanıştırmak isterim. Yaş ilerledikçe ilişkiden beklentileriniz ve hayalleriniz de karakterinize göre şekillenir. Bu da sizin ciddiyetinizi ya da şahsiyetsizliğinizi ortaya serer...

0|0
    0|0
    • haklsınız :) bizm yaşımız ilerliyor ama ne yazıkki henüz işi yok tam anlamıyla ve askerliği duruyor ne yapacagımızı bizde bilmiyoruz bazen diyor gidiym askere geliyim işimi kuruyum su bu ama su an polislige hazırlanıyor yada acıktan okuyup askerligi kapatacak sizce hangisi mantıklı

• evet o da düşünüyorki şu askerliği aradan çıkartıym biran önce gelym işimi kuruym diyor öyle 4 sene bekliyecez böyle belki 1 2 sene blmyrm kafam çok karışık :(

• Canını sıkma, hayırlısı olsun. En azından seviyorsun-seviliyorsun; buna bile şükretmen gerek. Hakkınızda hayırlısı olun, inşallah...

• walla evlenmeye niyetim varsa ve tabi aileme de uyuyorsa neden olmasın ama süreyi muhakkak uzatırdım hemen samimi olmak iyi değil

0|0
    0|0
  • erken tanıştırmaya ben karşıyım vakti geldiğinde zaten tanışılır..eger amaç evlenmek ise öncelikle iş tabiki de

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyrm zaten erkek arkadaşıma konuyu açmadım sanırım oda öyle düşünüyordur değil mi

• bence de zaten ole düşünseydi coktan sana da belli ederdi..

• uzun bir süre geçtikten sonra tanıştırırım. Hiçbir şeyin acelesi yok. Şu an ortalama 8 aylık bir ilişkim var, ama her şeyin zamanı ve yeri var. beklemedeyiz hala.

0|0
    0|0
  • Eğer mutlu olmak istiyorsanız ilk önce işinizi kurun, ha tanışma fassı şimdide olabilir çünkü illa her tanışan hemen evlenmiyor aradan bir zaman geçiyor

0|0
    0|0
    • evet ama sevgilimin henüz bir işi yok karar verme aşamasındayız ne yapılması gerektiği knusnda

• hayır malesef yok

• Ozaman İiyi bir iş bulmakla başlasın Gazetelerin seri ilanları veya kariyer.net gibi sitelerde bir çok iş ilanı var

• evlilik teklifimi kabul etiğinde...

0|0
    0|0
  • 5 yıl sonra garanti tanıştırırım

0|0
    0|0
  • Uzun süreli bir ilişkiden sonra ikimizin de uygun gördüğü zaman diliminde tanıştırırdım.

0|0
    0|0
  • her türlü tanısınlar nolcakki

0|0
    0|0
  • hamile kaldığında:p

0|0
    0|1
  • Evlilik kararı alındığı vakit tanıştırırım ben.

0|0
    0|0
  • kıss içine şeytan kaçmış gibim nie bakiyiiirsin korktum...

0|0
    0|0
  • sabah sevgili olsak akşama annem yemeğe çağırır :D

0|0
    0|0
  • 4 yıl sonra

0|0
    0|0
  • ben 1 ay sonra tanıştırırım babam getir diyor zaten alın arabayı gezin beraber diyor sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • 1 ay çıkıyorsam tanıştırırım annemde ister zaten kadın gelin istiyo artık

0|0
    0|0
  • yarın bigün evde basılırsam iş büyümesin diye tanıştırırım heralde.

0|0
    0|0
  • adam gibi olmayı ne zaman öğrenirse

0|0
    0|0
  • 20 üzeri kızla çıktım hiç nasip olmadı..

0|0
    0|0
  • genelde ben tanıştırmam. bana kalmaya gelince tanışıyolar kendileri.

0|0
    0|0
  • Tanıştırırım ben ne olacak ki sanki. Sevgilim sonuçta illa evlenmek şart değil.

0|0
    0|1
  • nE GEREK VAR TANIŞTIRMAYA ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İşe bakmaz bu simdikiler her cıktığını 2 günlük bile olsa tanıstırıyor vallahi anlamadım bu işi herhalde güven veriyor istediğini alabilmek için yada alısmıs diyebiliriz. :D

2|2
    0|0
    • haklsınz iyiki öyle insanlarla değiliz

• Çok doğru hocam :) Bu bir taktik tanıştırıp aileyle ciddi düşünüyorum ayakları yapıp güven bana manasına getiriliyor.

• aynen ki bu olay pek yaygınlastı ve arttı malesef.

• bence önce hayatında kalıcak kadar önemlimi senin için ona bakmalısın ne kadar iyi tanıyosun ailenle tanıştırabilcein birimi bunlar önemli.

0|0
    0|0
  • ben şahsen tüm şartlar olgunlaşıp ewlilik kararı almadan ailemle kimseyi tanıştırmam.birazda aile yapısıyla ilgili sanırım bu durum

0|0
    0|0
Yükleniyor...