Lotus pozisyonu bacakları çapraz olan insanlarda işe yarar mı?

Alt bacakları çapraz olan insanlarda bu pozisyonun işe yaradığını duydum doğru mudur?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• bunları kenine sorun ettme boşver bacak çaprazmış falan filan seninle evlenecek kişi en önce senin kişiline bakacak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 4

• son derece estetik, hoş bi hareket olup, fiziksel olarak da çok yararlı bi pozisyondur. tek sakıncası size sakatmışınız gibi bakan insanlar olabilir. alışınca bu şekilde uzun süre oturulabilir, en eğlencelisi ellerini kullanmadan bu hareketi yapmaya çalışanları izlemektir.

0|0
    0|0
    • peki bacak estetiğine yararı var mıdır ? ben surekli bekliyorum alıstım ya bacak takıntım var :)

• ama ben yapıyorum ya canım yanmıyo fazla zararı olur mu ? :/

• herhngi bir zararı olacağını düşünmüyorum.zorlanmıyorsan bir problem yok. devam :))

• Başlığı okudum, çok fesat olduğumu anlaıdm :)

:D yerde oturunca böyle otururum :) bacaklarım ondan mı çarpık yoks :D:D:D

Bence doğru değildir sonuçta senin kemik gelimişin tamamlanmış, çocuklarda işe yarayabilir..

Ergenken spor yaptığımdan hafif yamukluk var ama o shakirada ve beyonce de de var ;) yani kötü değil

0|0
    0|0
  • hoş bir hareket küçükken yapardım insanı hayli bir rahatlatıyor. mesela lotus pozisyonunda otur, gözlerini kapat, sessiz ortama geç açık hava olsun en güzeli ve hiçbişeyi düşünme. hipnotizeye benzer bişey hissedrsin. güzel bir duygu hemen rahatlıyorsun dene =)

0|0
    0|0
    • peki bacak hakkında ne biliyorsunuz ? =)

• teşekkürler =)

• İşe yaramaz. Çarpıksa mini etek, şort giymeceksin. Üzgünüm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...