Sinekler neden bizimle alay edermiş gibi hareketler yapar hiç düşündünüz mü?

Aslında bu soruyu belkide hepimiz sormuşuzdur. Bacağımıza konan bir sinek kovalarsınız kovalarsınız yine gelir bacağınıza konar ve hep aynı hareketi yapar ya kanatlarını temizlerler yada bacaklarını birbirine sürterler.bazende başlarını temizlerler..

Sizce bu hareketleri neden yapıyorlar. Yoksa bizimle kafamı buluyorlar :D

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• bi de gece gelipte kulağın içinde vızıldamıyolar mı katliam çıkarasım geliyo

0|1
    0|0
    • aynen hele birde sabaha karşı uyanamadıgın zamanlarda felaket dogrusu.. +1

Kızlar Ne Diyor 4

• aynen aynen inat yapıyolar bende yapıştırıyorum sonunda duvara nihaha :D

0|0
    0|0
  • Ben o sinekleri yakalarsam gözlerini,bacaklarını her şeyini ayırıyorum.

0|0
    0|0
  • sorulmadık bi bu kalmıştı insanları geçtik sineklerdeyiz :p bence ölmekten korkuolar ama kanımızı emmekte istiolar

1|0
    0|0
    • sence korktukları halde neden istiyorlar? başka yaratıklardada kan var sonuçta :D

• her zaman ;)

• dayak atmadan önce kollar sıvanır ya

sineğinki de o misal :)

hadi bismillah...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben sigara dumanını üflüyom kafayı bulsunlar diye, ama banamısın demiyo keratalar :D hacı yokmu duman üfle diyorlar xD

0|1
    0|0
  • sabret biraz dolansın dursun orda sonra bi daha gelip oraya konmyacaktır emin ol. ben de hep işe yaradı. merak ettiği ne varsa orda demek ki : link

0|0
    0|0
    • iyi dolaşsınlarda bilader çok kaşındırıyorlar yavv :D

• heeee tene temas varsa o sıkıntı o zaman vireceen zopayı :)

• yakalasak verecegizde keratalar çok hızlı kaçıyor..

• şu an onlardan bitanesiyle uğraşıorum...sanırım aramızda düzeyli bi ilişki başladı..bunlarda çok azgın ya hep sürttürüyolar :)

0|0
    0|0
    • +18 koymayalım lütfen yoksa yayınımız sansüre uğrar :D

• dalga geçiyolar

0|0
    0|0
Yükleniyor...