Programım doğru mu?

ben kas hacmi için çalışıyorum, istediğim özellikle karın kası. programımda leg extension, butterfly, lat pull down, upper back, total hip back, chest press gibi hareketler mevcut. karın olarak da crunch ve yanlardan tutunup kendimi yukarı çektiğim bir hareket yapıyorum. bunları 3x10 set civarı yapıyorum her birini. ağırlığı kolda maksimum 20, bacakta 40 kg kaldırıyorum. salonda 1. ayım dolmak üzere, 3 gün salonda 1 gün evde spor yapıyorum. bu gittiğim yol doğru mu, eksiğim yanlışım var mı? yardımcı olursanız sevinirim.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yardımcı olmaya çalısırım programı düzgün bir biçimde buraya yazarsan doğru yanlış her turlu bilgi verebilirm spor antrenörlüğü ayrıca beslenme okuyorum her konuda yarıdmcı olurun

1|0
    0|0
    • http://hizliresim.com/DM4rRm programım bu şekilde. bacak ağırlığı olarak en fazla 35-40 arası kaldırıyorum, kolda da 15-20 arası kaldırıyorum. karın olarak da crunch ve yanlardan tutunup kendimi yukarı çektiğim bir hareket yapıyorum. kas oluşumu için elverişli mi?

• hepsi de genç, 3 hoca var 3 üde lisanslı sanırım. ben programı yazarlarken karışmadım, ilk ayım diye çok fazla yüklenmediler. değiştirirken söylerim omuz egzersizi koymalarını.

• Ya eksikler var yani tamam yüklenmessin mesela ama vucut bir butun her bölgeden temel bir egzersiz yazışamalı bana sorarsan:)

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu konuda asıl salondaki hocadan destek almalısın, hacim istiyosan sağlam basman gerek 1 ayı doldurdun ve başladığın ağırlıkları setleri yapıyosan gelişim çok olmaz biraz zorlaman gerek artık kendini no pain no gain saldır

1|0
    0|0
    • istediğim şu tarz bir kas yalnız, fazla değil
      www.kadinvekadin.net/.../...manin_formulleri_3.jpg

• tamam teşekkürler :) bir de 1.60 boya 50 kiloyum, spor hocam hiç kilo vermene gerek yok dedi ısınma amaçlı yaptırıyor kardiyoyu. ama sanki 1-2 kilo daha vermem gerek gibi geliyor bana. versem daha çabuk çıkar mı bu tarz kas?

• Kilo vermene gerek yok tam idealsin şu an hem zayıflarsan kaslarında küçülebilir o yüzden idealde kal

• Yanlışın yok ama bir karın bölgesi için bu kadar hareket fzla değilmi?

1|0
    0|0
    • hepsi karın hareketi değil zaten, 2 tane karın hareketi yapıyorum.

• en son %12 ydi. biraz içime çektiğimde daha iyi gözüküyor kaslar, o kadar yağda çabuk gider demişti hocam.

• doğru demiş bence yağ oranını biraz daha düşür kaslar tam belirginleşince eksiklerine göre çalışrsın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...