• Sor
  • Bence

Dünyanın en güzel kadınları hangi ülkede yaşıyor?

Arkadaşlar sizce dünyanın en güzel kadınları hangi ülkede sebebi yani hangi yönleriyle o ülke sizin gözünüzde birinci oldu...o kadınların farkı nedir... Daha Fazla

En İyi Görüş

• güney kore.

• yok canım:)

• Öncekileri Göster
    • adınıza sevindim:D

• 3gün

bencede

Kızlar Ne Diyor 19

• brezilya:)

• Şimdi dünyanın en güzel kadını bence annemdir ama annemden sonra belki bana kızacaksınız ama kaçınız İskandinavyaya gittiniz? Sizler bu Türkiyede Kıvanç Tatlıtuğu görünce şaşırıyorsunuz demekki İsveçe, Norveçe, Danimarkaya gitseniz kızlarda erkeklerde bayılacak? Bir çoğunuz Rusya , Moldavya vs diğeceksinzi veya Güney Amerika diyeceksiniz ama ben İsveçte veya İskandinavyada yolda, sokaklarda halkin arasında hem erkek hemde kadın olarak bu kadar güzel insanlar görmedim.Erkekleri ve kadınların bir çoğunın ortalama boyu 180 üzerinde vs.Yolda gördüğünüz her 10 kişiden en az 7 sı manken gibi.Kadınlar 50 yasındalar ama 18 liklere taş çıkartıyorlar.Soğunun bir etkisi var bence yaşlanmaya.Bence her insan güzeldir ama Vikinglerin o soğuk bakışları harika ötesi.Erkegide kadınıda eşit olarak çok güzel.İyi paylaşımlar :).

• güzel yorum..

• :)

• 3gün

gormememız daha ıyı olur bosver :D

• rusya diye düşünüyorum..

• bence brezılyada..

• bence brezilya.

• senin zevkine çok fena itimadım var:))

• teşekkür ederim.

• amerika...

• Türklerin suyu mu çıktı :/

• şu yazdına kendin inandınmı:)

• evet !

• peci ne diyim:)

• ben amerikada yaşayan kadınları çok hoş buluyorum nedense. her yönden..

• bakımlılaı ama güzelik ayrı...

• izmirde :D

• :::PPP anladınmı:)

• hıhı :

• Alman ve Rus kadınları.

• arjantin.kaynak : ötüm.

• bizim ofiste

• yok canım nerede ofis sizin rusyadamı..

• Türkiye de :)

• Ben soğuk ülkelerin kızlarını daha çok beğenirim de bence İrlandalı kızlar da çok güzel yaa o saç rengi çiller gözler falan çokoş :))

• Türkiye'de.Bir gün siz erkekler Türk kadınlarının kıymetini anlayacaksınızKafanıza böyle daaaank etcek ozaman görürüm ben sizi. :D

• vallamı pek sanmyrm ama;)

• Senide görürüm hacı :D

• ya türk kadınının en önemli özelligi namusu oda gidiyor yavaş yavaş ben sewiyrm türk kadınını ciddi..

• Brezilya bence. Adriananin memleketi.

• kalça var aga demi:::)

• diyarbakır, urfa,van, malatya kara kaşlı kara gözlüler çünkü :DD:D.SD.sd.sD.Sds.dS

• tabikide Moldovya :D

Erkekler Ne Diyor 57

• sınırları kaldırdım

• Türkiye'de değil onu söyleyebilirim baştan. Gördüğüm gezdiğim kadarıyla Rusya ukrayna polonyaVenezuela _hep dünya güzelleri burdan çıkar_Azerbaycan hollanda gürcistan iran. hepsinin kızları bize on basar. Özellikle iran azerbaycan ve rusya

• Her ülkenin güzel kızları vardır en tabirini kullanmak diğerlerine haksızlık olur.

• bilmem ki :((

• türkiye ve danimarka

• atlantik ötesinde:...

• her nerede yaşatılıyorsa...asdasdsad kadına şiddete hayır...asdasdasdaradan sıyrılma çabaları...asdasdasd

• Değişir ki.. Bütün kızlar güzeldir bir yerde. Bilmediğiniz ve atladığınız şey, vücudunuzun kıvrımları ve hormonlarınız (yaydığınız kimyasallar) önde gelir. Ötesi yalan dolan bir yerde. İşin basitine ineceksiniz bunu unutmayın. Dışınıza ne kadar giysi, parfüm, bakım vs. yaparsanız yapın, erkeği kadına çeken şey, doğal ortamda bir dişi memeli hayvanın erkek memeli hayvanı nasıl çektiğinde gizlidir. %90 oranında olay bundan ibarettir. Zaten karşınızdakiyle çiftleşip çiftleşemeyeceğinize ilk 7 saniyede karar veriyor sisteminiz siz farkında değilsiniz.Daha sonraki süreç 7 sn'de çifletşmeye uygun görülen aday adayının kategorilendirilmesidir. Bu şekilde aday adayları diğer eleme ve seçme süreçlerine alınarak nihai karar verilir. Buna da aşık olmak denilir. Artık aday olunmuştur. Her insanın ilkel beyinden sonraki işte, yani modern beyinde adayları değerlendirmesi farklılık başlar. Bu cinsel birleşme, flört dönemi, konuşma vs. olarak değişir. Bu aday, modern beynin oluşturduğu kompleks mekanizmalardan da geçerse tamamen ilk sırsaya geçer. Buna da sevmek denir. Sonra da senkronizasyon dönemi başlar. Öyle ki kalp atışları, hormonal yayım, iç nöro kimyasal düzenleme, biyo elektro manyetik denge ''eş'' ile uygun biçime gelmeye başlar, biyolojik saat de buna uygun olarak düzenlenir. Senkronizasyon süresince bir aksaklık çıkmazsa, bağımlılık, alışkanlık eklenerek uzun süreli ve hatta yaşamın son bulmasına kadar eşlik sürdürülür..Erkekler neden çok eşliliğe yatkındır veya kadın/erkek neden aldatır işte yukarıdaki sıralamalar içindeki aksaklık veya eksikliklerden kaynaklanmaktadır.Arkadaşlar bütün olay kimya ve biyoloji.. Aşk falan dediğimiz de budur. Yine de çok güzeldir. :)

• Bence İngiltere'de yaşıyor, abartı makyajlı hallerini, kışın soğuğunda bile mini kıyafetler giymelerini, rüküşlüklerini seviyorum, şaka değil.

• Çinli ile Avrupa karması çok çok iyi hatta en iyilerini çıkarıyor.

• turkıye olmadıgı kesın. rusya moldovya brezılya ve sonu "ya" ıle bıten butun ulkeler işte :D

• venezuella. rusya. ukrayna litvanya polonya türkiye

• Dünyanın en güzel kadınları tereddütsüz Suudi Arabistan'da yaşıyor ama onları görmeniz çok zor

• Ukrayna, Belarus..

• onu bunu bılmem ama turk kızı deıldır buna emınım

• Beyrut 2.si ispanya 3.Ankara

• Venezuela.. Her yıl kainat guzellık yarısmasının sonuclarına dayanarak verdım bu cevabı..

• işte aradığım cevap bencede venezuella...

• Öncekileri Göster
    • aynen

• tesekkurler en ıyı cevap ıcın.)

• cevap veriyorum ukrayna rusya

• Ülkeyi bilmemde dünyayının en güzel kızı benım yüreğimde :)

• ukranya , rusya japonya , ingiltere , fransa dahasi warda şimdi türk kizlarinin pisikolejisi bozulmasin.. :)) türkiyenin sondan geldiği kesin o bi gerçek :))

• aslında esmer severim ama maalesef en güzelleri slav ırkından ve çoğu sarışın.. ruslar, ukraynalılar ve çekler favorim. ah bizimkiler biraz kendilerine baksalar, kezbanlıklarından da kurtulsalar yemişim gerisini de işte.. :)

• Benim Oyum iranlı kızlardan yana.. :)

• nerden ve nasıl gördün onları :) hepsi kapalı

• abd, rusya, TÜRKİYE :D

• Dünyanın en güzel kızları rusya isveç gibi soguk ülkelerde yaşamakta bence açık tenli uzun boylu mavi gözlü kızlar:)) ama ben beni sevmeyen bitaneme aşıgım o dünyanın en güzel kızı :)))

• turkiyede olmadigi kesin russya diyorum

• venezuella... ama Türk kızları daha güzel :)

• Esmer severim ama Ispanya da adam gibi guzel kiz yok. Barcelona da goremedim en azindan. Italya da bi tane cirkin kiz gormedim. Atina da da kizlar tatli ama nasil desem cok tatmin etmedi beni. Brezilyadan 2 kizla tanistim onlar guzeldi ama dogumgunumu 3tane Macar kizla gecirdim... Butun istatistikleri alt ust ettiler. Cok tatliydi bi tanesi. Digeri cok yetenekli. Digeri 5dil biliyordu falan. Acayiplerdi... Muhtemelen bugun bulusamayacagiz ama umarim bigun...

• Ben güzele güzel demem, güzel benim olmayınca ! Türk kızları candır can ! Edası işvesi nazı kaprisi her şeyi bir başka :)

• bizim kızlarla beraber boşnak ve çerkes kızları cok güzel olur hastayım onlara yav

• kuzey avrupalı kızlar

• Daha Fazla
Yükleniyor...