Ne yapsam bilemedim ki? bu ayrılıkta suçlu ben miyim?

sevgilim (yani artık eski sevgilim oluyor) eski kız arkdaşıyla görüşüyormuş zorla konuşmaya çalışıyormuş tabi öğrenince ayrıldık ama şöyle oldu şimdi bunu bana söyleyen bu çocuqun eski kız arkadsydi benle konuşmaya çalisyor falan dedi yemnler etti istersen yüzleşrm dedi..nyse sevglme bunu söyledm yüzleşn dedim önce hayır dedi ve benden ayrıldı ki ben ayrılık lafını daha aqzima bile almamışdm snra tamam yüzleşelam dedi konuştrdm bu sefer cevap vermedi banada bi daha mesaj atma dedi..şimdi ayrılık için beni suçluyor nasıl onun lafına inanırsın diyor bende dedim ki sana sadece haklıysan gel konuş kızın aqzi kapansın rahat edelm dedim ayrılalm demedm sen direk herşeyi bitrdn..bikaç qun mesaj atmadı sonra ufak tefek bahanelrden mesaj attı barışmak istediseni unutamam affet falan dedi hayır dedim..arkdsnn dedğine göre psikoljsı bozulmuş zaten şu an suçlu benmişim gbi benle konuşmuyor bende ne arıyorum ne soruyorm..barışrmyz bilmiyorum ama ikidebir benden vazqeçemiycqni ima etmeye çalışıyor şmdi hangisi haklı bilemiyorum ne yapmalıym ve zoruma gidende ayrılqn sebebi olarak beni qostermesi

0|1
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sen zeytinyagi bilirmisin?

Aynen oyle oda zeytinyagi gibi uste cikmayacalisiyor.Hem suclu hem guclu !

Son derece mantikli akli basinda birisin dusunuyorsun iyiyi kotuyu dogruyla yanlisi ayirt ediyorsun ve uyguluyorsun seni tebrik ederim gercekten.Ve sana bu durumu acikliayan kiz arkadasada bir tesekkur borcum var senin nasil birinden kurtardigini ve uyardigini var sen dusun

O yorumu sana birakiyorum .

.Dunya iyi insanlar sayesinde halen yasanilir durumdadir iyilerde kotuler kadar cesur olmalidir.

Senin boyle birini nasil partner olarak sectigini dusunmeni tavsiye ederim

saygilarimla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Adam yalancı sen de pek zorlama..

0|0
    0|0
  • bende aynısını yaptım ama gayet mutluyum.. zamanla düzelir bence .. şu an bir kızla konusmak değil yzüne bile bakmıyorum mesela

0|0
    0|0
  • boşver böyle olması daha güzel. eski sevgilisini unutamamıski ona sokulmaya calısmıs. herşey ortada daha ne istiyorsun. ona dönersen sonucuna katlanırsın

0|0
    0|0
  • ilkokula döndü buralar artık. site yönetimi yakında süt de dağıtır arkadaşlara.

0|0
    1|0
  • yalan söylüyo kamil :D kim kimi zorla konuşturabilir kendisiyle ? yol ver gitsin ;)

0|0
    0|0
  • Ve senin bu konda hiçbi suçun yok

0|0
    0|0
  • Eski kız arkadaşı yüz vermemiş buna, o yüzden u dönüşü yapmak istiyo sana,bence sana aşık ta değil:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Takma onu.Uzak dur onlardan

0|0
    0|0
Yükleniyor...