Ne diyorsunuz bu habere?

Ne diyosunuz bu habere? link

Çakma ronaldoyla sadece biz değil dünya dalga geçiyo artık istediği üne kavuştu sonunda:D

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Burak dünyaya yüz defa daha gelse ronaldonun sağ bacağı olamaz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• helal olsun güzel çakmış

0|0
    0|1
  • Mal yere yatmisti ayni ronaldo gibi

0|1
    0|0
  • ulen adam bazen 10 numara goller atıyo bazende kendine ana avrat söwdürüyo iyi topçumu kötü topçumu anlamadım.ama twitterdada baya meşhur oldu bu ara ronaldo muhabbetine :D

0|1
    0|0
  • Cok komik bu insanlar yaa azcık yaZık

0|0
    0|0
  • süpermiş gerçekten ama az kalmış

0|0
    0|0
  • sıra dışı buldum ya yazık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ne yani ronaldo s*çtı diye biz s*çmayacak mıyız? ?

0|4
    0|1
  • burak yılmaz'ı görsen imza için yalvarır senin gibiler. maksat muhabbet olsun diye soru sormak bu olsa gerek. kedi ulaşamadığı ete mundar dermiş.

0|4
    0|3
  • e o zaman gol attıktan sonra ilk formayı kim çıkardıysa ondan sonraki herkes ona özeniyor yani bu sonuç mu çıkmalı bundan

0|1
    0|1
  • Forveti attığı gollere bakarak değerlendirin Ben beşiktaşlıyım ama istatistiklere göre adam şu an Türkiyenin en iyi formda forveti boş yere kıskaçlığa gerek yok helal olsun adam işini yapıyor.Avrupada tek gol dahi atamayan takımlarımız var iken 3 gol atan bir adamı yerden yere vurmak için Real Barça taraftarı olmak gerek Türkiyedeki taraftarlar hangi sebeple dalga geçerler anlamış değilim.Helal olsun adama

0|1
    0|2
  • Cl'de yıllar sonra bir Türk oyuncu hatrick yaptı mı yapmadı mı ben ona bakarım;)

0|1
    0|2
  • evet sabah gormustum bende.. burak macın heyecanına yenık dustu..ruyada sandı kendını bır anda.. ondan hareketlerını kontrol edemedı sanıyorum..

0|0
    0|0
  • tam bir santrafor

BURAK YILMAZ BİZDEDE ÖYLE <3

0|0
    0|1
  • Ya 2-3 haftaya kadar ben de kazma diyordum kendisine ama bi baktım kendini geliştirmiş. Ofsayttan kaçıyo araya kaçıyo paylaşımcı kafaya atıyo sağa ayakla atıyo sol ayaklla atıyo atıyoda atıyo ... Edit : GALATASARAYLIYIM

0|0
    0|0
  • adam kazma abı bıze forvet lazım ya gol kacırma makınesı

0|0
    0|0
    • neresi kazma kazma diyonda umut burak ikilisi bu zamana kadar 21 gol attı adam düz koşucu araya iyi kaçıyor ve golleri buluyor tam bir santrafor attımmıda tam atıyor cluj maçındaki kafa golü süperdi çekemiyonuz adamı konuşuyonuz

• ya bı atıyo bın kacırıyo macların hepsını canlı ızlıyorum bu adam bı suru macta puan kaybettırdı bıze derbıde bızı yakar cok kacırıyo teknık sıfır gs oynadıgı futbola gore kımı koysan oraya atar abı bu adam cok kazma ya yapmayın elmander ın yanına saglam bı forvet alırsak super olacak yoksa bu adam bızı en onemlı maclarda yakar

• Yurtdışındaki arkadaşımı aradım ne yapıyorsunuz dedim? Bu haberi konuşuyoruz dedi.

0|1
    0|0
  • Sonra niye Türk futbolu ilerlemiyo diyosunuz :) nasıl ilerlesin bu durumda?

0|0
    0|0
Yükleniyor...