İnsan hayatını bu kadar mı mahveder ?

- okulum 3 sene uzadı

- sosyal fobim var çok yalnızım kimsem yok

- herkes üni hayatını yaşıyorken ben bütün gün yurttayım

- eski sevgilime bekaretimi verdim ayrıldık gitti başkasını buldu o da bizim okuldan

-insanlar benimle sürekli alay ediyor çirkin biriyim dışlanıyorum

-çalışamıyorum heyecanlanıyorum ve beceriksizliğimden sebep işten ayrılmak zorunda kalıyorum

şimdi bu insanın yaşaması için fazla sebep yok ama beni bu hale sokanlar yalnız bırakanlarda utanmalı bence

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hatayı bekaretini vererek yaptın.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Sadece moralin bozulmuş ve ağır bir depresyondasın... Tek ihtiyacın olan seni yeniden mutlu edecek bir sevgili... Bu kadar karamsar olma arkadaşım...

0|0
    0|0
  • Karamsarlığın bu kadarı fazla bence.

Senden kat be kat kötü durumda insanlar var hayata sıkı sıkı sarılan. Daha yaşın da oldukça genç sayılır görebileceklerinin sadece küçük bir kısmını gördün. Hayatın bu kısmı seni mutsuz etmiş olabilir ama devamını tam tersine çevirmek senin ellerinde. Bütün gün yurtta durmaya son ver ve çık dolaş, gözlemle.

0|0
    0|0
  • Nasıl olursan ol yinede gel. Yaşamak herşeye rağmen yinede güzel.

0|0
    0|0
  • Klasik olucak ama ciddi ciddi tıbbi destek alman lazım nice çirkinle var beceriksizler var bence yenebilirsin bunu

0|0
    0|0
  • Bence insanların seninle ilgili bir problemi yok sadece sen herkezin seninle uğraştığını düşünüyorsun ama halbuki öyle birşey yok.

0|0
    0|0

• ben onların taaa.a.q

0|0
    0|0
  • Tek hatan var bekaretini vermen diğerleri sadece kuruntu.

0|0
    0|0
  • ne kadar karamsarsın sen ya

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kendi malligindan baskalarini sorumlu tutmazsin.

1|2
    1|1
  • Psikologa git atlatabilirsin.

0|0
    0|0
  • acil destek almalısın tatlım... bana yakın olsan değiştirirdim ben seni :DD

0|1
    0|0
  • canım benim ne kadar dertlendin sen öyle sosyal fobiyi bilirim zor dert ama zamanla aşılabilecek bi sorun . okulu çok uzatmışsın niye oldu bilmiyorum ama bi yanlışın filan olabilir mi bekareti es geç onu en sona bırakıyorum o en son işimz . istersen özelden de konuşabiliriz

0|0
    0|0
Yükleniyor...