Av sporuna ilgi duyan avlanmayı seven arkadaşlar var mı bu sitede?

bildirçin avı başlamıştır şimdi karda yağarsa ördek tavşan çulluk avları başlar şu an türkiyede değilim avlanamıyorum malesef ava giden arkadaşlar varmı nasıl geçiyo sezon?

Güncellemeler:
link bu anı hıcbısye degısmem muhtesemdır yasamayan anlayamaz yasayanlarda bırakamaz

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• şimdii şu cani diyen arkadaşlar kasaptan et alıp yerken öyle demiyorsunuz ama.her hayvanın belli bi avlanma zamanı vardır ve o zaman dışına çıkmazsan hiçbir sorunda olmaz bu kadar büyütmenin bi manası var mı ?

0|2
    1|1
    • tesekkur edıyorum hem bız bu ısı yapabılmek ıcın av basına para oduyoruz ruhsat ve avlanma ıznı cıkartmak ıcın ayrıca para oduyoruz bunların hepsı vahsı yasamı koruma derneklerıne gıdıyo uc av vurduysam uc yuz yabanı hayvan yetıstırebılecek kaynak saglamıs oluyoruz bunları bılmeden elestırmeyelım

• hala belirlenen zamanlardan bahsediyo. sana ugandadaki insanları öldürmek için de zaman belirleser izin verseler gidip öldürecek misin? nasılsa onlar da boş yaşıyorlar, bişey ürettikleri falan da yok, öldürelim hem spor olur hem de oksijen israfını engelleriz. bence sizi ormana salıp birbirinizi öldürmeniz için izin vermeli. daha heyecanlı, hem öldürme hem yaşama içgüdünüzü tatmin edersiniz, avlanmak insanın doğasıysa bu daha da bi doğası ;)

• düşüncelerime katılırsın ya da katılmazsın senin sorunun.

Kızlar Ne Diyor 4

• silah kullanmayı severim ama av yapmam asla.. bana vericen elime silahı al sık dicen oo kadar..!

0|3
    0|0
  • avcıların hepsinden nefret ederim zevk için canlı öldürmek kadar iğrenç bir şey var mı?yok

0|2
    1|1
  • link bu sahneyi iyi izle..

0|0
    0|0
  • Av bi spor degildir olsa olsa canilik olur.. zevk icin baska canlilari oldurmek ne demek ya git counter ya da cod filan oyna..

1|2
    1|3

Erkekler Ne Diyor 5

• Silah kullanmayı çok severim ancak av çok nadir denk gelirse.. Silahı genelde cansız hedefler üstünde kullanıyorum. Ateşli ve geleneksel silahlar ayrı ayrı tadı var.

0|0
    0|0
  • Valla her 2 haftada bir gidiyoruz şuan fena değil ama 10 gün sonra çok iyi avlara başlıyacağız bu sene çok iyi geçiyoruz türkiyeye direk gelirsen çok sevinirim senin adına.Her 1 km de bir 15 hayvan var o kadar güzel :)

0|1
    0|2
  • Avcılık bence caniliktir. Etrafta herşey bol var, et dersen kasaplar dolu. 1-2 gram et için canım güzel kuşları vuranlardan nefret ediyorum. Zevk için bir hayvanı öldürmek insanlık sayılmaz...

1|1
    1|1
  • savunmasız bi hayvanı zevk için öldürmekten ne anlıyosun merak ettim?

0|1
    1|1
  • bütün erkeler avcıdır hacı, ama avları başka başkadır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...