Spor hakkında bilgisi olan var mı?

Spor hakkında bilgisi olan var mı? Varsa birkaç bişey soracağımda bir bakarmısınız?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Evet soruları alalım.

0|0
    0|0
    • Zayıflamak için 20 Dakika 5.5 Koşu ara ara 6 7 çıkıyorum 15 dakika eliptik bisiklet 10 dakika normal bisiklet 1 buçuk saat kadar da hareket mekik falan step falan yeterli mi boy 158 kilo 79 haftada 4 gün

Erkekler Ne Diyor 6

• Sor arkadasım spor antrenörlüğü yapıyorum ayrıca beslenme okuyorum

0|0
    0|0
    • Zayıflamak için 20 Dakika 5.5 Koşu ara ara 6 7 çıkıyorum 15 dakika eliptik bisiklet 10 dakika normal bisiklet 1 buçuk saat kadar da hareket mekik falan step falan yeterli mi boy 158 kilo 79 haftada 4 gün

• 4 gün yeterli bir süredir arkadasım zaten vucudun dinlenmeyede ihtiyacı var biz genelde gün aşırı veririz 3-4 arası antreman veririz fazlası zaten yarardan cok zarara yol açar ileriki haftalarda zorlanırsın yorgunluk belirtileri başlar ve buda spordan soğumana neden olur karidyolarını zamanla daha tempolu hale getirmeye bak kosuları felan hızlandırıp yavaşla kosu yaprken iki dk düşük tempo mesela 5.5 30 snye hızlı tempo 8 gibi yapmaya bak böyle böyle çalısırsan kalp ritmini artırıraın ve vucudu dahada şaşırtırsın dhaa yararlı olur ilk olarak bisikletle başla ısınmış olur vucut hem bisikleti ilk 10 dk yap arkasından 20 dk kosu 20 dk eliptik yaparsan snn için daha başarılı bir kardiyo olmuş olur:) eliptiktede tempoyu artır:)

• Ne sporu?

0|0
    0|0
  • Buyir?

0|0
    0|0

• Ona imkanım yok malesef

• Senı dinliyorm

0|0
    0|0
    • Zayıflamak için 20 Dakika 5.5 Koşu ara ara 6 7 çıkıyorum 15 dakika eliptik bisiklet 10 dakika normal bisiklet 1 buçuk saat kadar da hareket mekik falan step falan yeterli mi boy 158 kilo 79

• Kilo fazla 15 kg vermen lazım aksamları bişe yeme

• Biliyorum

• Soruda sorsaydın ya.
    Sor hadi bekliyorum.

0|0
    0|0
    • 20 Dakika 5.5 Koşu ara ara 6 7 çıkıyorum 15 dakika eliptik bisiklet 10 dakika normal bisiklet 1 buçuk saat kadar da hareket mekik falan step falan yeterli mi boy 158 kilo 79

• Zayıflamak istiyorum

• Makinalar bir işe yaramaz.
      Anlayacağın o

• Sorabılırsın

0|0
    0|0

• yeterli ama bunun yanında yaptıgın dıyet önemli

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...