Güzellik mi iletişim mi?

çok güzel ya da çok yakışıklı birini düşünün herşey süper ama iletişim kuramıyosunuz.Peki bu kişiyle sırf dış görünüşü için iletişim kurmaya mı çalışırsınız yoksa iletişim kopukluğu olduğu için dış görünüşü umrunuzda olmaz mı ?

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• sadece iletişimin iyiyse arkadaş olursun,

sadece güzelse elde edene kadar tutulursun,

hem güzel hemde iletişimin iyiyse evlenmek için peşinden koşarsın :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• sıkıntılar hayatın vazgeçilmezi bunları mutluluğa dönüştürmeyi denemeli insan bu evreyi birlikte başardıktan sonra zaten görünüş yada aşk önemli değildir yoldaş olabilmektir büyük bir parça aşk diye birşey yok nasıl bir insan seviştikten sonra orgazma ulaştığı zaman yanındakinden o an kopuyorsa aklındaki ve vücudundaki herşey boşalıyorsa aşk denilen şeyde öyledir işi bitince uzaklaşır ama sevgi denilen şey ebedi olabilir güzellik kalıcı değil güzelinde güzeli ile karşılaşmak her an mümkün ve arzu değişik yönlere gitmenizi isteyebilir yakışıklılıkla yola çıkarsan ...

1|0
    0|0
  • Karakteri de hoşuma giderse iletişim kurmaya çalışırım.

1|0
    0|0
  • Her güzel sevilmez

ama her sevgili güzeldir

1|0
    0|0
  • Her 2'si de umrum dışı olur.

1|0
    0|0
  • Güzellik görecelidir tabii ama güzel de olsun canım şimdi :) Çirkini kimse istemez burada eminim :) İletişimi de kötü olsun varsın ben düzeltirim onu :) Yeter ki insan olsun :)

1|0
    0|0
    • nasıl düzeltcen belki yapısı oysa deli eder seni :)

• aynı şey bana karşı mı geliyosun :D

• Tamam tamam :D

• dış görünüşü için iletişim kurarım tabi kide , ama nasıl iletişim kopukluğu olabilir anlayamadım , bu çağda :D

1|0
    0|0
  • Guzel birbayan ve anlasamiyorsam uzun surmez galiba.tip de bir yere kadar.zaten karsindaki insanin ic guzelligini bulman gerek,ona onem vermen gerek.icinede oturuyorsa sorun yok gayet mutlu olabilirsin.

1|0
    0|0
  • bence Güzellik

1|0
    0|0
  • Dış görünüş ikinci plan.

1|0
    0|0
  • Valla benim için manken gibi biri olsun diye kural yok iletişimde önemli.

1|0
    0|0
  • İletişim daha öenml,

1|0
    0|0
  • güzellik geçici, iletişim daha önemli bence

1|0
    0|0
  • dumanla ıletısım kurarım yıne haber alırdım :)

1|0
    0|0
  • güzellik ve iletişim.

1|0
    0|0
  • Şair burada Benden bahsediyor dış görünüşüm için iletişim kurun benimle

1|0
    0|0
  • iletişim güzel olmasın önemli değil

1|0
    0|0
  • şu sıralar çok güzel bir kız var iletişim kurmaya çalıştığım ancak başkasını sevdiğini düşünüyorum ve soğuk olması nedeni ile ben de ilgilenmiyorum artık. ilk önce bir emek veririz baktık tık yok mecburen yolumuza bakarız

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Iletişim olmalı.

1|0
    0|0
  • umurumda olmaz bir süre sonra tanıştıktan ve konuştuktan sonra gereksiz bir ayrıntı oluyor. tanımaya çalış, dışını değil içini

1|0
    0|0
  • iletişim herşeydir. olmassa olmaz.

1|0
    0|0
  • gözden ırak olan gönülden de ırak olur diyorum :)

yani iletişim önemli :)

1|0
    0|0
  • ben de şu an bu ikilemdeyim. :\

1|0
    0|0
  • Koklaşarak anlaşırız mühim değil.

1|0
    0|0
  • Umrumda olmaz.

0|0
    0|0
  • yakışıklılık olsun iletişim olmasın yetiniriz :D

1|0
    0|0
  • dış görünüşle bir ömür geçmez ama iletişimle geçebilir güzel anlaştğı birisini zaten sever insan

1|0
    0|0
Yükleniyor...