Erkekler, Bodyci arkadaşlar bakabilir mi?

Setleri 15x15 tekrar yapıyorum her haraket için bunu uyguluyorum sizce iyimi ayriyetten ağırlıklarımı kaç haftadan sonra kaç kg arttırabilirim yardımcı olursanız sevinirim

0|0
6

En İyi Erkek Görüşü

• buyuk kaslar icin (gogus-omuz-bacak-sirt) tekrarlari az tutmani tavsiye etmem gogus ve sirt icin fazla tekrar omuz icin orta bacak icin fazla yapman iyidir, goguste 14 tekrarla basla her set agirlik arttir ve tekrar sayisini 2şer dusur 5 set yap gayet iyi verim elde edersin hem parcalar hem hacim alirsin kardes

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• gun gectıkce setleri artır

bugun 15 * 15 yapıyosan

yarın 20 * 20 felan yap

0|0
    0|0
  • Eğer kas kazanmak için çalışıyorsan 4 ya da 5 set 6 ila 8 tekrar arası ağır kilolar ile çalış daha iyi faydasını görürsün

0|0
    0|0
    • Kas kazanmak için yapıyorum hocam 5-6 set derken kaçar kez peki bir haraket için?

• Anladım sağolasın

• Kardeşim önemli olan ağırlık değil önemli olan süreklilik ve bir düzen içinde olması ağır çalışmak yeni başlayanlar için kası öldürmeden başka işe yaramaz..

• Toplam 4 set yap 10-8-6-4 tekrar olarak in her azalttığın tekrarda ağırlıkları minumum düzeyde arttır. Son sette 5 kg cıvarı fazla basmış olursun ve kasların gelişime daha açık olur.

0|0
    0|0
  • Kardeşim bence berbat
    ben hepsini denedim en ideal 4×8 dene ve gör
    ağırlık artırmada hafta ay önemli değil ne zaman çalıştığın ağırlık seni kesmedi işte o zaman artır ;)

0|0
    0|0
  • 14-12-10-8 er kezden 4 set yap ve her sette ağırlık arttırarak çalış

0|0
    0|0
Yükleniyor...