Vücut gelıştiren kaslı insan daha zor mu kilo alıyor?

Kaslı insanlar ya da vucut gelistirme ile ugrasanlar hergun agirlik. kaldiranlar dahamı zor kilo aliyor ve neden

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Cıçunku kilo almak var kilo almak var zor olan foğru kilo almak doğru birlekilde kilo alman için doğru besinler tuketmelisin ve böyle beslenerek kilo almak biraz daha zor oluyo cunku yağ oranını sbait turup kas ve suyu artırmak zordur kas kazanımı cok zor bir olaydır o yuzden zordur ama sen yediklerine dikkat etmiyosan kilo alman kokaydır karbonhidrat aşırya kaçtıpında vuctta depo edilir ve yağ olarak kilo alırsın malesefki bizim ülkemizdeki insanlar dengesiz ve genelde hamur işi tutkunu olduğu için kilo almak onlar için zor değildir sporcular daha protein ağırlıklı ve şekersiz yağsız tutzus şeyler tüketilerler karboyu yerine göre daha doğru olan lifli gıdalardan alırlar buda onlara uzun vadedede kısa vadedede doğru şekilde kilo almalarını sağlar kilit nokta sporcuların beslenme tarzı bu yuzden vucuda ne veriyosan o olur yani

0|0
    0|0
    • Ve yaptıkları antremanlar kalori acıpına beden olur metabolizma hızlanır bu yuzden kilo almaları dahada zorlaşıyor

Erkekler Ne Diyor 12

• Spor metabolizmayi hizlandirir spor yapinca eger yüksek ağırlıkla çalışılır ve yeterli beslenilirse kilo alınır ama cogunluk kas olarak. Birde spora zayif basladin ve kilo aldin sporla , sporu birakirsan eski haline geri donersin kiloluysan tekrar kilolu olursun zayifsan tekrar zayiflarsin. Ectomorph, endomorph ve mezomorph yapılarından dolayi. Hergun ağırlık kaldirilmaz çünkü vücut yenilenmeye ihtiyac duyar.

0|0
    0|0
  • kaslı insanlarda yediklerine dikkat etmezse rahatlıkla kilo alır kas yapmak öyle abartı metabolizma calıstırmıyor diyet mutlaka olmalı

0|0
    0|0
  • Hayır aslında daha basit kilo alır fakat spor ile aldığı kiloyu kas olarak alır

0|0
    0|0
  • kaslı insanlar evet zor kilo alır, metebolizması çok hızlı çalıştığı için yediklerini eritir ve yağ yapmaz ama sporu bırakırsa çok çabık kilo alır kas olan bölgeleri kaslar eridiği için yağ ile kapanır.

0|0
    0|0
  • Neyse bir şey demiyorum

0|0
    0|0
  • Ne kadar kas o kadar fazla kalori yakarsın.

0|0
    0|0
  • Vucut tipine gore değişiyo

0|0
    0|0
  • hem spor yapıyorum hemde fazla yiyorum ama hiç kilo almıyorum

0|0
    0|0
  • Bünyeye bağlı

0|0
    0|0
  • alakayı kuramadım ben :/

0|0
    0|0
    • Ya iste misal hergun agirlik calisiyor bir kisi diyelim ama o kisi hergun doner yiyor cips yiyor ama ince ve fit bunun sırrı kaslarımi yoksa yaptigi agirlik calismasımi oluyor

• çok enerji harcadıgı için yediğini yakıyordur

• Bir süre sonra zor oluyor evet

0|0
    0|0
  • Spor yaparken kilo almaz bıraktığında fazlası ile alacak ve sarkmalar meydana gelecek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sporu bıraksın göbek olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...