Kilo kaybetmem gerek?

1 ayda 6-7 kilo vermem gerekiyor spor yapabilirim ancak çok fazla zaman ayırabilir miyim bilmiyorum 55 kiloyum ancak göbeğim var 48-49 kilo olsam göbeğim gidecek nasıl verebilirim yemek yemeyerek vermeyi denedim 4 gün akşam yemeği yemedim ve 1 kilo verdim ancak yemeye başlayınca geri 1 kiloyu aldım nasıl verebilirim 1 ay sonra sevgilimle buluşacağım ve vermem gerekiyor

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kardioya başla koşarak , en iyi sabah uyandıktan sonra yağ yakarsın ,7 de uyanıp yarım saat kadar kardio yap koşarak ,3 dakika koş 1 dakika yürü yani , yağ yakmak istiyorsan bence kahvaltı yapma , ben öyle yaparak kilo verdim , saat 12 gibi 2 adet haşlanmış yumurta ye sadece , o tok tutar ve protein sonuçta. saat 2 de ve 4 te ara öğün olarak 1 er tane elma veya portakal ye. saat 8 gibi akşam yemeği olarak sebze ağırlıklı beslen , en fazla 1 dilim tambuğday ekmeği ye akşam , yemeyebiliyorsan ekmek hiç tüketme , kurabiye şeker kola gibi besinleri hayatından çıkar. Ben bu şekilde 3 haftada 5 kilo verdim. Akşamları saat 10 gibi varsa 1 en fazla 2 tane kuur incir ye , bağırsaklarını çalıştırsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• alıp verdiğin 1 kilonun hesabını niye yapıyosun ki? tuvalete girip çıkmayla bile değişir o. daha azimli ve kararlı olmalısın. yemeği ekmeksiz sadece çatal kullanarak yavaş yavaş ye. yavaş yediğinden dolayı çabuk doyacaksın, doyduğunu hissettiğin an devamını bırak kalsın yeme. bol su iç ama mideni bulandırmaya başladığı an içmeyi kes çok fazla içme. sadece sabırlı ol çok da acele etme. 55 kiloymuşsun zaten çok da kilolu değilsin. akşamları mekik falan çek yatmadan önce sonra duş al ve yat.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hebarlife var öneririm garantili 1 haftada 6 kilo veren varmiş öneririm 1 öğün yerine kullunıyosun sabah kahvaltısı olrak içiyorsun

0|0
    0|0
  • Sabah ac karnina sekersiz siyah kahve ic. aksam 6 dan sonra birsey yeme ve aksamlari birkase yogurt ye icine bir yemek kasigi kirnizi biber ve yarm yemek kasigi limon koy öyle ye. Bol su ic. Ve yürüsler yap Veya koş.

0|0
    0|0
  • benimde almam gerek ama alamıyorum :/

0|0
    0|0
  • İsveç diyetine bak netten yap da kilon fazla değil ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...