Bitti demesine rağmen ...! kızlar sizden yorum bekliyorum ...

kız arkadaşımla yaklaşık bir ay önce tartışmıştık ve 'bitti' diye bana mesaj atmıştı.ilk günlerde aradım sonraları mesaj attım ama cevap gelmedi.dün bir kez daha aradım ve yüzyüze konuşmak istediğimi söyledim kabul etmedi BİTTİ , AYRILDIK dedi.

ancak 4 gün önce de şöyle bir yazısını gördüm paylaşım sitesinde.yazı şu : Lütfen kimseyi, yorganın altında gözyaşlarınızı pijamanızın koluyla silecek kadar sevmeyin...

ne yapmalıyım acaba ?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• gönderme yapmış sana..

bu kadar kısa zamanda birini bulup,ağlayacak kadar paylaşımı olmayacağına göre,sana yazmış..

neden kavga ettiğinizde önemli?

0|1
    1|0
    • bana yazmış ama kavgamız halledilmeyecek kadar önemli değildi.ben zamana bırakmak istedim,düzelir umuduyla ama o diretiyor.

• kesinlikle o tarz şeyler yok. öyle deneyelim bakalım.teşekkürler.

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 7

• salla senn için ağlasaydı konuşmana izin verirdi bizde bitti diyoruz ama hatırına konuşmasınada izin verioruz ayıp etmiş belki gercekten acı cekmiştr ama istemiodur..

0|1
    1|0
  • Biraz beklemek. Senin onunla hala ilgilenmen hoşuna gidiyordur ya da seni süründürmek istiyordur. Ara ara varlığını , her zaman yanında olduğunu hissettir. Emin ol kafası karışmıştır. Toparlar kendini ve kendini yine senin yanında bulur.

0|1
    0|0
  • Severek ayrilmis ona yaniyor.. Öyle olmasi gerekmis istemeyerek ayrlmstir

0|1
    1|0
    • bende ona yanıyorum zaten.severek ayrılmak olmamalı !

• Olmamali evet ama oluyo bende oyle ayrildim ama seviyorm seviliyorum ama sevmese daha iyi olurdu :/

• ne yaptıysan kıza artık

0|1
    0|0
  • Seniii sevmiss

0|1
    1|0
  • belki senin için yazmamıştır :S

0|1
    1|0
  • başkası için yazılmş bence

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• valla kızlar sanki anlaşmış gibi hepsi birden sana değil deyip adamı bunalıma soktular. abicim bu kadın milletini anlayan çıkmadı daha. rahat ol, kendi bildiğin gibi yaşa. eğer içinde sana karşı bişiler varsa pişman olur döner. zickleme bakalım ne yapacak.

0|1
    1|0
  • eriğimi getirin ulannnnnn

0|0
    0|0
  • seviyorsan pes etme mücade ett cık karsısına etraftakielr gülsün aldırma inan onlar güler ama aradan 2 sene gecse kız anlar senni gibi sevewni olmayanı

0|0
    1|0
  • Her Yazılanı Üstünüze Alınmayın Lannnnnnnn :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...