Çikolatalı puding kilo aldırır mı?

Bugün diyete başladım arkadaşlar, ne yiyip ne içmem lazım bilmiyorum..
1.66 boyum 63 kilom var.. 55 kilo falan olmam lazım..
Çikolatalı puding kilo aldırır mı?
Ve bol bol su içmem lazım sanırım..

0|0
612

En İyi Erkek Görüşü

• Evet aldırır ve zaten çok kilolusun

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• Aldırır hemde baya bir kalorili. Çorba iç salata ye.

0|0
    0|0
  • Kiloyu aldıran şey yediklerin değil yedikten sonra yaptıklarındır.
    Su içmenin çok faydası var ve yürümeye bol bol zaman ayırmalısın.

0|0
    0|0
  • yaparken içine biraz 1 çay kaşığı kadar nescafe koy kahveli yap kahve metobolzmayı hızlandırır. yapınca üzerine hindistan cevizi serp ve sadece öğle saatlerinde küçük bir kase ye sonuçta şekerli birşeydir.

0|0
    0|0
  • aldırırç...

0|0
    0|0
  • Bence yeme.. Kilo aldırmasını bırak sonra pişmanlık duyarsın..

0|0
    0|0
  • Aldırır , çok güzel aldırır hemde. www.bodyforumtr.com bayanlar kısmıda var burada beslenme ile ilgili ipuçlarını bulabilir sin

0|0
    0|0
  • evet aldırır yediğiniz herşey size kilo aldırır ne yemiş iseniz :D :D

0|0
    0|0
  • Aldırır tabi bu nasıl bir diyet.

0|0
    0|0
  • Kilo aldırır zaten şeker oranıda fazla, zararlı yani

0|0
    0|0
  • bir zahmet yani cok cikolata seviyorsan biiter ye diyerine nazaran daha az kalorili ;)

0|0
    0|0
  • bol bol ye bişey olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• cikolata krizlerimde en uygun puding oluyo benim icin cunku ben bir parca bitter cikolatayla yetinemiyprum bir basladim mi bir paket bitiyo puding ayrica az kalorilidir cikolata krizine girdigimde pudingi kendim hazirliyorum kaselere doldurduktan sonra tencerenin dibini ben yiyor hem bir kase yemekten kurtuluyorum hem nefsim doyuyo

0|0
    0|0
  • Kafana göre diyete başlayamazsın. Zaten faydası da olmaz. Bir diyetisyen ile görüşmende fayda var. O sana bu tarz bilgileri verecektir zaten. Hem de kişisel bir diyet programı hazırlar. İnternette yazanlar genele yönelik çünkü.

0|0
    0|0
    • Yok izgara tavuklar yok kirmizi etler antin kuntin sebzeler. Benim maddi durumun el vermedi acikcasi o listedekileri almaya ekmegi sekeri azalttim egzersiz ve yuruyusle istedigm kilodayim

• Herkes için aynı liste verilecek diye bir şey yok.

• Besin degerlerinin neye tekabul ettigini bilmen gerek 1 kase cikolatali puding= 1 buyuk dilim baklava demek ayni sey olduki yedin diyelim o zaman bunlara tekabul eden birseyleri cikartman lazim yaklasik 4 dilim ekmek 2 porsiyon meyve ve 1 kasik yag

0|0
    0|0
  • mesaj at bana, yardim ediyim

0|0
    0|0
  • bir kereden bir şey olmaz sanırsam

0|0
    0|0
  • Tabiki :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...