Çıkmazlardayım gelin bir el atın...

arkadaşlar erkek arkadaşmla 2buçuk aydır çıkıoruz ve güzel bi ilişkimz var ancak ben aşırı kıskancım ve bi kızın ona selam vermesi bile beni çileden çıkarıyo ikimizde yeni ortamlara girdik ve yeni insanlar tanıyorz.beni bi sürü erkek onu ise bi sürü bayan ekliyo ve ben bu duuruma çok sınır oluyorum. bililyorum bencillik ve çocukluk yapıyorum ama facede ilişkışın var da yapmıyor ve üstüne üstlük bugün de bi kızı eklems çok sinirlendm sizce bu kadar sınırlı olmam benim parönayaklığım mı yoksa o bi haltlar mı karstıo ayrıca face sfresi falan var bende

Güncellemeler:
?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• fazla takıntı etmişsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• walla isin aslı yanlıs anlama ama ciddi düsünmüyordur ciddi düsünse ya iliski yapar yada facelerinizi kapatırdınız

0|0
    0|0
    • haklısınız hadi daha erken desem 2.5 ay oldu ilk zamanlar ben herkese açklama yapmak zrnda değlm diyodu ama smdi orda görünmesini istemiyrm dio

• yaşadığı ilişkiyi ciddiye alıyorsa kimseden saklamaz ve senin duygularını göz ardı edemez, aksi oluyorsa ilişkiniz pamuk şeker gibi demektir.

0|0
    0|0
  • paranoya yapma bence, fac den bişey yapmadığı belli sende şifre var çünkü

0|0
    0|0
  • Psikayatra git.Anca çözer.

0|0
    0|0
  • ilişki yapmıyosa bi haltlar karıştıryo olabilir.

0|0
    0|0
    • bakıyorum görünürlerde bişey yok ama işte .s

• sen tedbirini al boynuzların çıkmasn telfnunu falan sık sık kntrl et faceyide :)

• Neden boyle seyler yapiyosun ):

0|0
    0|0
    • çok sevdiğim ve onu kaybetmekten korktuğum için

Kızlar Ne Diyor 2

• Facede ilişkisi olsaydı sorun sende derdim ama neden ilişki yapmıyor ki seni düsünmesi lazım bence bir konus derim. Şifresi varsa sen yap bakalım nasıl tepki vericek.

0|0
    0|0
    • bilmiyorum şifresi var ama ben yapsam bi kıymeti olmaz soruyorum nedeni saçma sadece görünmesini istemiyorum diyo o kadar

• Ona sacma gelebilir ama senide düşünmesi gerek.

• gir bak facesine o zaman?

0|0
    0|0
    • girip bakıyorum hiç bişey yok günün 24 saati telefondan pcden zaten hep onun hesabndaym .s

• süphelenipte bunaltma o zaman :)

• teşekkürler :)

Yükleniyor...