Fitnesse yeniden başlayacağım?

3 ay yaptim biraktim
Fayda gorebilmek icin ne kadar devam etmeliyim ki?
Bide hafta da 3 gun gidiyordum
Artirmali miyim haftalik sayiyi?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• 3 gün gitmen yeterli.

1|0
    0|0
  • 4 güne çıkarmalısn onu bence

1|0
    0|0
  • ilk defa başlıyorsan 6 ay boyunca haftada 4 gün gitmen gerekiyor. Ondan sonra senede 3 ay yapsan bile yeterli olacaktır.

1|0
    0|0
  • bir gün gidip bir gün gitmiceksin ve fitnessın sonu yoktur yaptıgın sürece formda kalırsın, sağlıklı olursun

1|0
    0|0
  • 3 ayda kendin , 6 ayda karşıdan farkedilirsin.

1|0
    0|0
    • Öyle mi diyorsun
      Ne gbi degsklik olur ki 6 ayda?

• Evet öyle diyorum.
      Net bir şey söyleyemem antremanını nasıl yapıyorsun , ne yiyip içiyorsun ama seni mutlu edecek bir vücuda ulaşırsın.

• Sporda en önemli beslenmedir. Düzenli beslenirsen çok rahat istediğini elde edersin

1|0
    0|0
    • :))) aslında fit bir bunyem var
      Bir yanım boşver gitme diyor ancak sağlıklı eşitddağılımlı sert bir beş kilo almak maksatlı gidiyorum

• Yazın güneşli bunaltır seni ve insan daha az acıkır. Kışın tam tersi soğuk olduğu için daha çok yemek yeme ihtiyacı duyuyor insan. Zaten fitnnis kışın yapılır yaza fit girmek için. Sen fitim diyorsan kışı bekle derim

• haftada 4 gün en fazla oda spora devam edip düzenli yapman sağlıklı beslenmen lazım :)

1|0
    0|0
  • çok iyi bence :Dd

1|0
    0|0
  • Fayda görmen için uzun bir süre yapmalısın antrenman günleri hakkında ordaki hoca ne derse onu yap

1|0
    0|0
  • Amacin popo duzeltmek mi , kilo vermek mi , almak mi. Bunlara bağlı gitmen gereken günler değişir , kilo almak ve sıkıştırmak için gidiyor san haftada 3 gün, vermek içinse 5 gün gitmelisin.

www.bodyforumtr.com Bu site sana yardımcı olur , bayanlar bölümü de var

0|0
    0|0
  • Haftada 5 gün yapman lazm en aZ

0|0
    1|1
  • Bunu bize değil , salondaki hocana sormalısın. Nereden bilelim biz senin vücudunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...