Önünüzde boyalar karşınızda boyamanız için bir duvar olsa..

Önünüzde boyalar karşınızda boyamanız için bir duvar olsa neler yapardınız yada ne yazardınız ?

Güncellemeler:
Bende heralde mutlu bir aile cizmeye calisirdim becerebilirsem tabi :D
Herkese tesekkurler. Guzel ve degisikti :)

0|0
35|16

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 34

Erkekler Ne Diyor 16

• Beni Boya! yazardım...asdasdafdad boyayın öyle geliyim.bıkmışım boyadan pastan

1|0
    0|1
  • Duvarın boyutları nedir, boya miktarı ve renkleri nedir?

farazi yazmayalım.

0|1
    0|0
  • boya kutusunu alır duvara fırlatırdım, diğer boyalarıda böyle yapardım, sonra sanat yaptığımı söylerdim herkese :D

0|1
    0|0
  • bayrağımızı çizerdim , altınada ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ ! yazardım , az önce şehit cenazesinden geldim / Denizli :((

0|1
    0|0
  • dökme usülü boyarım böyle fırlata fırlata kovaları sallaya sallaya. hep görürüz hiç yapmamışsızdır ya onlardan kaldı aklımızda sanırım

0|1
    0|0
  • sadece ve sadece babamın resmini çizip, karşısına oturup bayılana kadar içmek isterdim...

0|1
    0|0
  • ne olur 'tek yol devrim' falan yazmasınlar artık, bıktım sahte devrimcilerden. hem inanın tek yol o değil :)

0|0
    0|1
  • her renkten rastgele dağıtır boyardım duvarımı,elimi bandırır içine,yüzüme sürer duvarda izini çıkarırdım,duvara boyayı boca eder duvara zıplar vücut hatlarımı duvarda çıkarırdım,öyle şeyler işte :)

0|0
    0|1
  • 13 yaşında hoşlandığım kızla kendi adımın baş harflerini yazarak kalp işareti yapmıştım

0|1
    0|0
  • İlk olarak adımı yazarım.

Sonrasıysa, hayal dünyama göre...

0|1
    0|0
  • grafiti yeteneğim olsa ay yıldız yapardım :)

0|1
    0|0
  • K.atatürk'ü yapardım

0|0
    0|1
  • Tamamen Siyaha Boyarım..

0|0
    0|1
  • Duvarı gök kuşağındaki renkler boyardım.

0|0
    0|0
  • Her renkten biraz kullanarak rengarenk yapardım o duvarı uuuvvuvu ilerde evimde yapmayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Türkiye bayrağını çizerdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...