Hardline whey 3 matrix protein?

arkadaşlar meraba ben bir hafta önce hardline whey 3 matrix aldım bunu sadece antremandan önce kullanıyorum antremandan sonra kullanmamamın sebebi ise içindeki bca ve karnitin maddesinin antremanda büyük performans artışına sebep olmasıdır kafama takılan ise bunu antreman yapmadıgım günlerde kullanmalımıyım veya antreman sonrası illa kullanmalımıyım tabiki bu yanlış anlaşılmasın günlük almam gereken proteini biliyorum sadece bunu sadece antreman öncesi kulllanmanın vücutdun dengesini bozup bozmayacagından emin olamıyorum okuyan her kese teşekkür ederim

Güncellemeler:
güncel

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• En iyi sonuç için antremandan hemen sonra kullanman lazım içeriğinde bcaa karnitin vs. maddeler kas onarımını sağlar yani antremandan hemen sonra almazssan yıpranan kaslarını tamir edemezsin antremandan önce almanın mantığı ise sadece enerji vermesi kas adelesi oluşumuna yardımcı olması ama en önemli süre sonrası dediğim gibi bu arada alabiliyosan weider ya da universal gibi markalara yönel derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• eskiden olsa fiyatından dolayı al derdim ama şu anda bunu alacagına optimum al daha iyi

0|0
    0|0
    • ikiside güzel ürünler bunu bitirdikten sonra optimumda deneyeceğim teşekkürler :(

• Hardline boşver dostum. biraz daha ver kaliteli ürün al.

0|0
    0|0
    • dostum ürünü aldıgım için üstüne koyma imkanım yok lakin cidden önerebilirim çok kullanmama ragmen etkisini görebiliyorum ve çileklisinin tadını beğendim hem hiçde ucuza almadım :) optimum whey düşünüyodum aralarında 20 lira vardı başlangıç için bundan bir kutu al sonra optimumla devam et dedi hocam

• protein tozlarının asıl ama spordan sonra kasların erimemesini saglamak. yani spordan sonra daha etkili olur. eger enerji cogaltmak istersen spordan önce 2 tane yumurta veya 100 gram tuzsuz badem al daha iyi olur cift dikiş yapmıs olursun :)

• içindeki karnitinden dolayı dehşet artış yapıyor meret ama :)

Yükleniyor...