Besyo okuyan ya da okumayi dusunen?

Ben besyo okumak istiyorum mulakatlar cok mu zor oluyo birine danismam lazim Internette ayrintili bir bilgi bulamiyorum

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• bu okuldan diploma almak için sadece okula girmek yetiyor sanırım zira spor akademsi okuyan hiç bir tanıdığım ne doğru dürüst okula gidiyor ne de ders çalışıyor bütün sorun kazanmakta kazandıktan sonra ön kapıdan girip arka kapıdan diplomayla çıkabiliyosun
    koridorları ter kokan erkekleri, kızları ayrı bir dünyadan gelme olan sadece kaslarını çalıştıran keşke beyinde nöronlar değilde kas bulunsaydı dedirten insanların bulunduğu okuldur. burdaki erkek öğrencilerin birbirlerine uçan tekme atarak şakalaştığa şahit olduğum bölümdür.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Her okulun sınavları okula alma çeşidi farklı, lisanslı sporcuysan işin kolay milli sporcuysan daha kolay, bunlar yoksa yetenek lazım yetenek yoksa sıkı çalışman lazım, ygs yüksekse parkurlarda çok kasmadan da girebilirsin

0|0
    0|0
  • Ben Tokat'ta girmistim sinav baya zordu kizlardan sıfır cekenler olmustu Samsun'da girecektik ama antronorluk istemedigimden girmedim ama Samsunun sinavi kolaydi..

0|0
    0|0
  • Besyo mezunu çok arkadaşım var. Olmazsa bana sor bende onlara sorayım :)

0|0
    0|0
  • hayır düşünmüyorum...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...