1.59 boyum ve ve 5 sene oncesine 80 kiloydum. şu an 55 kiloyum haliyle vucudumda sarkmalar oldu ne yapabilirim?

sklasmaya basladi ama yinede elimden geleni yapmak istiyorum spor salonuna gidemiyorum dans ediyorum. Evde hareketler yapiyorum ama daha uzun sure olmadi onerebileceginz bir sey var mi?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Sıkılaşma için düzenli olarak önce ısın sonra koş son olarakta mekik ve ters mekik çek haftada 4 5 gün yap sıkılaşma olur

0|0
    0|0
  • bildiğim kadarıyla bu tarz deri sarkmaları cerrahi müdahale gerektiriyor eğer sarkma fazla ise. eğer az ise spor yaparak vücudunu biraz daha sıkılaştırabilirsin.

0|0
    0|0
    • Hayir sarkma cok değil

• hz. google der ki : bol bol su içip omega3 yağı içeren gıdalar tüketin. ağırlık çalışın oluşan kas dokusu bir miktar deriyi dolduracaktır :)

• Spor ağırlık çalışmalaro ve dengeli beslenme beslenme olmadan spor yapman eksikliktir

0|0
    0|0
  • 80 kiloya çık

0|0
    0|0
  • Squat

0|0
    0|0
  • spor salonu ya da evıne aletlerı alıp evınde calıs

0|0
    0|0
  • Agırlık calıs sıklasırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Vaov nasil verdin okadar kilo?👏👏👏

0|0
    0|0
    • Zor oldu sadece kafaya koydum cunki herkes beni soyluyordu bu halin ne die ve evde verdim o kadar kiloyu zoruma gitmeye baslamisti bende kafaya koydm ve verdm 😊

• Harika:) kac yilda verdin evde zor olmadi mi ya nasil verdin

• evde zor olmadi yavas yavas verdim ama saglikli bir sekilde verdim. halada vermeye calisiyorum bir. Bucuk kilo verdim sayilir 😊

• Kiloyu bir anda verdiysen kesinlikle sarkmalar olucaktır düzenli verdiysen de sıkılaşma harekerleri squat plank crunch yapabilirsin cardio yapabilrisin

0|0
    0|0
  • hangi dansı ediyorsun acaba birde hangi hareketleri yapıyorsun acilen spor tavsiyesine ihtiyacım var

0|0
    0|0
    • Oncelikle insanlar. kilo vermek. isteyenler zayiflicam. die yemegi ekmegi bir anda kesiyorlar aslinda kiloyi alt. ust eden bu asla yapmayin sadece yapmaniz gerek yavas yavas kesmek yemegi inanin. bana daha kolay gelecek senin icin bir anda kestinmi daha com acikirsin surekli hareket et spor yapamiyorsan ben surekli hareket etttim ve yabanci sarkilar hip hop yaptim internetten izleyebilirsin 😊

• yabancı şarkılarla hip hop güzel fikirmiş deneyeceğim...

Yükleniyor...