Bir kızın hikayesi...

Bir kıza ondan hoşlandığınızı söylediniz hatta biraz daha ileriye taşıyıp kimsenin yanında böyle olmadığınızı filan söylediniz ama kız size görüştüğü başka birinin olduğunu söyledi başta o an yanında bulunduğunuz ve onun yanındayken bambaşka biri olduğunuz için bunun önemli olmadığını konuşmaya devam etmeniz gerektiğini söylediniz. Ama akşam oldu eve gittiniz bu yaşananları düşündünüz ve yaptığınızın yanlış olduğunu fark ettiniz. Bundan sonra eskisi gibi sık konuşmamanız gerektiğini konuşunca o kıza daha fazla bağlandığınızı anladınız ve bunu kıza söylediğinizde olumlu bir tepki almadınız. Kız sizinle olan muhabbetinden son derece memnun ve bunun bu şekilde devam etmesi gerektiğini savunuyor. Siz de inatla hayır diyorsunuz yapamayacağınızı iddia ediyorsunuz. Ama kızı da dinlemiyorsunuz. Aslında kızın hayatında sürekli bu durum yaşanmış yani kız ne zaman biriyle çok iyi anlaşsa bunu arkadaşça devam etmeyi başaramamış ve bu konuda çok üzgün. İstiyor ki yakın arkadaşı olsun derdini ona anlatsın, bir yerlere gitsin, eğlensin ama kızın arkadaşları hep ondan daha fazlasını beklemiş kızla ya sevgili olmak ya yatağa atmak ya da işini görüp bir daha aramamak istemiş. Bu hikayeyi anlatmaktan son derece utanan kızın artık dayanacak gücü de kalmamış. Böyle devam etmesini istemiyor aslında sizce size bu durumu anlatmalı mı ? Anlatırsa sizin fikrinizden vazgeçip ona olan duygularını bastırmaya ya da unutmaya çalışıp iyi bir arkadaş olacağını düşünmeli mi?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Kız bana bunu anlattığında (Erkek iç güdüsüyle hareket ediyorum) benim kesinlikle o tarz erkeklerden biri olmadığımı söyleyeceğim ona. -Doğru da olsa yalan da olsa- Onunla arkadaşlık edemeyeceğimi söyleyeceğim, uzak durma sözleri vereceğim. Çünkü ben kaçıyorum ve o kız beni kovalayacak, biliyorum kural böyle. Ben geri durdukça o bana gelecek. Başta arkadaşça olan duygular sonra erkeğin zaferiyle sonuçlanacak. Sonuç senin de dediğin gibi bu olay ya yatakta bitecek ya da mutlu bir aşka yelken açacak genç kızla oğlan. Kendini kandırmasın o kız, bir kızla bir erkek hiçbir zaman yakın arkadaş olamıyor :/

1|1
    0|0
    • Neden başka yerlere çekmeye çalışırlar ki hiç kıymet bilmiyorlar ve ben üzülüyorum böyle olunca..

• Yakaladın beni :/

Erkekler Ne Diyor 6

• Gönüldür bu konuverir samimi olduğuna bilemezsin. Var öyle arkadaşlar; ben mesela. Kesinlikle kötü niyetle bakmayacağım birkaç arkadaşım var. Her derdini olmasa da anlatırlar. Onlar ki gecenin bir yarısı arayıp da anlatsalar dinlerim derman olmaya çalışırım. Sana da böyle bir erkek modeli lazım sanırım. ama ben bu arkadaşlarla uzun süren bir süreçten sonra bu hale geldim. Yani bu saatten sonra yeni tanışacağın kişilerde sadece dost olamazsın. Olsa bile yıllara mal olur, kolay değil. Bu durumda sana 2 seçenek kalıyor: ya edindiğin arkadaş kız olacak ya da eşcinsel olacak (bu durumda herhalukarda erkeklere ilgi duyuyor olması gerekiyor diye yazsam sorun olmaz sanırım.) Gidişat iyiyie gitmiyorsa irtibatı kesmeye çalış. Neyin var derse söylersin, aradığım sevgili değil sadece arkadaş falan diye.

1|0
    0|0
    • Evet mantıklı. Kızlarla da pek iyi geçinemem ki ben neden bilmiyorum sayılırdır arkadaşım. Herkesle hiç sıkılmadan çekinmeden muhabbet ederim ama iş dostluğa gelince bambaşka.. Allahımm nolurdu bir gay arkadaşım olsaydııııı..

• olmasın gay falan. her kızla dost olamazsın elbet. ama elindekileri değerlendir. ölümüne olamaz belki bu devirde ama samimi ol, asla satma. o zaman adımların karşılıksız kalmaz. dostluk bambaşka..

• Acıma duygusu gibi birşey olursa sonra ? Çocuk o kızla sırf doğru birşey yapmak için kızın istediği gibi bir arkadaş olmaya çalışırsa kötü olmaz mı ?

0|0
    0|0
    • Zaten iyi anlaşıyorduk ki biz çok güzeldi aramız nereden çıktı bu anlamadım hiç. Acıma duygusu değil de belki haksızlık yaptığının farkına varır diye düşünmüştüm.

• Baştan sınırı belirle konuş olmaz derse zorlamanın manası yok.

• Sanırım ben de öyle yapacağım ama çok istemiştim yakın arkadaşım olmasını hem de çok

• Sana su örneği verebilirim 5 parmağın 5te bir birini tutyor mu

0|0
    0|0
  • senden olmaz

0|0
    0|0
  • Çok uzun bu özet yok mu :)

0|0
    0|0
    • Özet: hoşlandığını söylediğin kız seninle eskisi gibi konuşmak istiyor sen hayır diyorsun kız geçmişte yaşadıklarını anlatırsa sen ona haksızlık yaptığını düşünüp tekrardan eskisi gibi olur musun ? :D

• Aman ne güzel düşünce yapısı.

• Ahahaha :)) Yorumuna çok güldüm :))

• Böyle bir duruma yakın birşey yaşadım ben. 3 yıldır arkadaşım olan bir kızın kızkardeşinden hoşlanmaya başladım. Tabi süreç çok uzun anlatsam roman olur ama komedi derece peşinden koştum. İlgi alaka maksimum noktada. Artık arkadaşım kıllanmaya başladı.

Tabi arkadaşıma durumu anlattım, kardeşiyle konuşmasını istedim. Arkadaş kalalım demiş, kaybetmek istemiyor, ilişki de olsun istemiyor. Ciddi evliliği düşündüğüm biriydi, tabii erkekler de kırılıyor. Ben de bu kadar ilgi alakaya benle ilgilenmediğini görünce görüşmeyi kestim.

Hala arkadaşımla görüşürüz konuşuruz ama şimdi kardeşi hakkında kelime bile duymak istemiyorum.

0|0
    0|0
    • Neden böyle yaptın peki? Anlamadım bırak öyle kalsaydı yani demek istediğim şimdi hiç konuşmuyorsun ama eskileri de özlemiyor musun?

• Dediğim gibi gurur, saygı, onur bazen kişilerden, sevgiden önce gelir. Onun için şebek durumuna düşemem. Biriyle çıktığında yada evlendiğinde o palyaço sendromunu yaşamak istemem. Olmuyorsa ikimizin de mutluluğu için uzak olmak en iyisi.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...