Böyle bir aileye sahip olsaydınız siz ne yapardınız?

ben karakter ve ruhsal yapımla ailemle hiç uyuşamıyorum yani sanki ben bu aileden değilim .annem ve babam samimiyetsiz ve biraz maddiyatçılar .geçmiştede yaşadığımız<bi çok kötü olaydan dolayı onlara kızgınım.çocukluğumdan beri sanki ben çocuk değilim onlar çocuk şımaran onlar ,bu yüzden hiç çocuk olamadım çevremdede hep ne kadar olgun düşüncelisin derler ve 22 yaşındayım.annemle babam bu yasa geldiler hala çocukça gerginlikler kavgalar kardeşleriyle bile küsler ve babamınalkol problemio var annemse bildiğiniz kocaya takik kadın o elinde olsunda nolursa olsun ...ve asıl mesele ben şimdi bi ilişkiye başlıcağım karşımdaki insanın ailesi ise mükemmel denecek türden düşündüğüm tek şey bu ilişkiye devam etmesemmi çünkü ilerisi olamaz ben ailemle onun ailesini karşı karşıya nasıl getirrec em hiç bilmiyorum statü farklılığını geçtim bizimkiler hala dengesiz davranır sevdiğim insanıda ailesine karşı rezil eder diye çok korkuyorum.siz olsaydınız ne yapardınız?

Güncellemeler:
arkadaslar ben ciddi baktıgım bı ilişkiye baslıyorum o yuzden bu sorun cok canımı sıkıyor çünku onun ailesi mükemmele yakın huzurlu ve bırbırlerıne cok bağlılar babası cok otoriter bı adam ilerde bızımkılerın bı dengesizliği ilişkimi yıkar diye cok korkuyorum.bundan önce bı çok konuda hayatımı mahvettiler napim şimdii :(
ayrıca amcamlar teyzemler herkes bize teselli verıyor idare edin diyor yanı asilik gençlik sanıp o tarz bilgece yorumlara kapalıyız :(

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• İsteme faslı ve evlilikten sonra keyfe keder görüşecek aileler. Seni beğendilerse, erkek'de seni istiyorsa ailesi sorun etmeyecektir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bilgece yorum değil

Ne diyelim

Öl o zaman mı, diyelim

Kendi fikrimizce sana umut verdik

Hata mı ettik

0|0
    0|0
  • Gençlik yıllarında

Herkes asi olur

Sonradan aileni anlarsın

Hakkında hayırlısı olsun

Mutlu olmanı dilerim

0|0
    0|0
  • bence ailen ne kadar kötü olursa olsun her zaman seni koruyup kollayan onlar olacaktır hayatta elalem ne derse desin bu biir uyuşamıyor olabilirsin ailenle ama herkesi olduğu gibi kabullenmek lazım bu ikiii bu dünyada yaşam yok sadece ölümde var bunu aklından çıkarma onlar yaşadıkça sen onlara karşı evlatlık görevini yerine getirmek zorundasın buda üççç ..bunları onuda söyliyeyim aynı durumdan müzdarip biri olarak söylüyorum ama formülü alttan almak dene etkisini göreceksin ben görüorum ;)

0|0
    0|0
    • aynısını yapıyorum hatta kendı ımkanlarım olmasına karsın onlar ızın verdiği halde onlarla bırlıkte yasıyor kaçmıyorum.çok seyler yasadık biz koruyup kollamayı gec hastalıgımda dahı yanımda olmadışlar malesef.ama ben kımseye kın gütmüyorum ben kendime düşenı yaparım onların bana yapmadıklarınında bı önemı yok .ben ekonomik bağımsızlıgı kazandım sağlımıda kazandım.hayatımın bundan öncesi aile anlamında bu kadar bozuk gectı ama benım kuracagım aile böyle olmasın istıyorum.bu yuzden karsımdaki

• Hayat sandığın kadar kolay olmayabilir ve insanlar yaşadıkları ile yıpranmış olabilir mi?

0|0
    0|0
  • Benimkiler de çok kavgacılar hemen birbirlerine giriyorlar tamam, babam aziz yıldırımı bile benden daha çok seviyor bundan eminim, annem desen bir garip beni çok sevdiğini biliyorum ama yinede beni anlamıyor...

Çile çekmeye devam edeceğiz dostum bize de ailemizden çile çekmek düşmüş demek ki . . .

0|0
    0|0
  • Ben valla ailemle iyi kötü geçiniyorum,kardeşim hariç,o süper biri :) Kısa zamanda para biriktirip kendi ayaklarım üzerinde durup ayrı eve taşınıp kafa dinlemek için çalışıyorum,tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
    • ayrı evdede yasadık emın ol o gunler süper ama bu gercek senı bağlıyo düşünsene gun gelcek evleneceksin

• maddi olarak bağımsızlığı sağladıktan sonra zaten ailene söz hakkı düşürmezsin,kendi işine karıştırmazsın.Şu an ailenin evinde yaşadığın için hayatında söz söylemeleri,hayatına karışmaları normal gibi gözükebilir,ne zaman kendi ayakların üzerine basarsın,söz hakkı düşmez onlara hiç bir konuda,sende o zaman tavrını koyarsın.

• ooof of herkes bi dertli, ben ailemden ayrı yaşıyorum, sebebi belli :))

0|0
    0|0
  • onlar ile iletişim kurmaya çalış sonuçta kızısın onların bir sorunları sıkıntıları vardır

0|0
    0|0
  • bnde öleyim ya boşver takma onları kendi yoluna bak sen

0|0
    0|0
  • hayat kolay değil bacı aklına başına al ailene uy

0|0
    0|0
  • Bir şey yapmazdım.

İnsanları olduğu gibi kabul etmek gerek.

0|0
    0|0
  • ben de öyleyim ve babamla konuşmuyorum artık bana ilgisiz sorumsuz kaldığı için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hicbirsey.Ortalama: Henüz Puan Verilmedi!

0|0
    0|0
  • Uyuşmak zorunda değilsin.

0|0
    0|0
  • inan aynı durumdayım hatta senden daha kötü durumda bile olabilirim çok çok ciddiyim

0|0
    1|0
    • ya daha ilişkiye baslıyamıyorum korkumdan düşün :(

• böyle durumlarda ayrılık en temız çözum en azından huzurlu ıkı ev olur ama bende cok ugrastım çok anlattım annemde ayrılmadı ınan ne sevgi ne ask sadece korkaklık rahatını bozma endişesi.annnemede çok kızıyorum bu yuzden .boşve canım derslerıne odaklan kaç gıt uzaklarda iş imkanı olan bı bölume gıt bı daha dönersende zaten bı aile fotografı göstermek için dönersın umarım o fotograftada huysuzluk çıkarmazlar bende bundan çok korkuyorum...

• her şeyi düşündüm hani başka yerde yaşabilecek kadar para kazanacağım bir mesleği ben aynı ülkede bile olmak istemiyorum olabildiği kadar uzağa gitmek istiyorum beni asla bulamayacakları bir yere geçmişimin sorgulanamyacağı bir yere gitmek istiyorum

Yükleniyor...