Eğer geçmişe gitme ve kendinizi görme şansınız olsaydı kendinize ne söylemek isterdiniz?

Eğer geçmişe gitme ve kendinizi görme şansınız olsaydı kendinize ne söylemek isterdiniz? Ben 10 yaşımdaki halime gider ve artık saçını uzatmaya başlamasını yoksa arkadaşlarına rezil olacağını söylerdim.

0|0
17|53

En İyi Erkek Görüşü

• Doğduğumdan 4 gün sonrasında hastaneye gider ve babama: "oğlunuza verilecek kanlara dikkat edin, içlerinden birinde hepatit c virüsü var, bundan 28 yıl sonra o hastalık nikah öncesinde testlerde ortaya çıkacak ve evlenmelerine 1 ay kala nişanlısı onu bu yüzden terkedecek" derdim...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 52

• geçmişe gider uzaktan 22-23 yaşındaki hallermi izler gelirdim hiç bişey demezdim kendi kendiyle inatlaşan kavga eden adam gelecektende gelse kendi bildiğini okur.

1|1
    0|0
  • leblebi tozu alıp stok yapmam gerektiğini söylerdim.

0|1
    0|0
  • bir şey söylesem ne olcak ki hepimiz için geçerli yine aynı şeyleri yapıcaz aynı şeyleri yaşıyacaz olucak olucak olmıyacak olmıyacak

0|0
    0|0
  • yaşadığım hiçbir şeyi değiştirecek birşey söylemezdim. pek çok pişmanlığım ve keşkem olsa da bunları değiştirmenin hayatımı daha iyi veya daha kötü yapacağı bilinemez.

geçmişteki bene söyleyeceğim tek şey "unutma" olurdu. yaşadığım güzellikleri, yaptığım hataları ve aldığım dersleri... daha doğru bir insan olabilmem için yapılabilecek en iyi şey bu olsa gerek.

0|0
    0|0
  • "Kadınlar melek değil ona göre muamele etmeye alıştır kendini" derdim Bir de tokat atardım üstüne. Testi kırılmadan mevzuu :)

0|1
    0|0

• Küçükken çok tatlı bir çocukmuşum ve annemin anlattığına göre, "Sen neden bukadar tatlısın bakiym?" diye sorulduğunda "Çok şeker yedimde ondan." cevabını verirmişim. 4-5 yaşlarıma dönüp bu durumun aslı varmı diye kendimi sorgular, kendimi sever, tadında bırakıp şuana geri dönerim :)))

0|0
    0|0
  • bende senin 10 yaşındaki halini bulup arkadaşlarına rezıil olman önemli degil sen böylede güzelsin derdim :)

1|1
    0|0
  • 13 yaşıma gidecek olsam kendime "sakın ama sakın şaka olsun diye babaannenin altındaki sandalyeyi çekme " derdim :(.

0|0
    0|0
  • Herkesi kendin gibi sanma, herkesin elinden tutmaya, yardım etmeye mecbur değilsin. Hele şu HAYIR deme olayını öğren ve artık istemediğin şeylerde çekinmeden HAYIR de.

0|0
    0|0
  • 1.cisi okuduğum okulu değiştirirdim

2.cisi ilk çıkma teklifi ettiğimi değilde 1 yıl boyunca kesiştiğim kısa seni seviyorum derdim ama Diyemedim yaaa laaaaaaa :D :D

1|0
    0|0
  • Hatalarımın neler olduğunu ve bu hatalara düşmemek için ne yapmam gerektiğini söylerdim.

0|0
    0|0
  • Babama Son bikere sarılırdım bırakmıyacak gibi ona sonkez dokunup öperdim

Teyzeme sarılırdım son bir kez

ATA'Mı gözlerine bakıp ağlardım , Vatanı emanet edeceğin gençliğin ilerde Vatanını Satacağını Sana küfür edeceğini sırf kendi çıkarı için vatanını böldüreceğini söylerdim ozaman bırakmazdı Vatanı bunlara...

0|0
    0|0
  • Hatalı yaptığım şeyleri söyleyip hayata geç kalmamayı ve değerli şeyleri kaybetmemeyi ve borç yapmamayı tembihlerdim :-)

0|0
    0|0
  • 10 yaşıma giderrrr

Büyüyünce adamın dibi olacan derdim O.o

0|0
    0|0
  • ben de 10 yaşıma gider şimdilerde çok güzel ve sexy olan kızların hepsiyle yakın arkadaşlık kurardım :)

0|0
    0|0
  • hataların olmasaydı ben olmazdım, ilerde halimiz harap ama yine de aynen devam et.

0|0
    0|0
  • samuray ol.

0|0
    0|0
  • on yaş değilde tam 30 yaş geriye giderdim 3 yasındaki halime. ve ahayata yeniden başlamak isterdim düşünsene siyah okul önlükle okula gitmek ne demek o duyguyu tatmayan bilmez. Türk bayrağı logolu yakalıkta cabası hey gidi günler heyyyyyyyyyyyyyyyyy

0|0
    0|0
  • bak çocuk, hayat senin hayal ettiğin kadar inan değil kolay

neye yarar ki senin olsa dünyadaki en güzel saray

0|0
    0|0
  • baya sağlam ve uzun bi liste hazırlardım ve bunları yapmazsan iyi olacak derdim ...

0|0
    0|0
  • Her yiğidi baban sanma diye,ba ğı raa bağıraa sölerdim

0|0
    0|0
  • 27 yaşıma geri dönerdim ve o sadekar delikanlının kulağına;kardeşim bu siparişi sakın alma yoksa sonun olur derdim.

0|0
    0|0
  • oğlum üniversiteye gitme alkole sigarya başlama hemen, bir ajansa yazılıp oyuncu ol yoksa çok pişman olacaksın derdim

0|0
    0|0
  • aynen devam derdim :)

0|0
    0|0
  • Bak oğlum o kızı ne yap et kaybetme annesine kendini sevdir derdim :))

Bön bön bakardı geçmişim bana ama olsun :))

0|0
    0|0
  • 12 yaşımdaki bana gidip, ''bu soruyu link cevaplandırmamazlık yapma'' derdim.

0|0
    0|0
  • ben gidip orda kalmayı tercih derdim :)

0|0
    0|0
  • 15 yaşındaki yaşıma gider derslerime daha çok asılmamı gerektiğini söylerdim iyi bir üniversite okumak için

0|0
    0|0
  • bir kelime:

vazgeçme

0|0
    0|0
  • oğlum sen ilerde b,oku yedin :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 17

• sakın tercih yapma hayatının hatasını yapıyorsun. 1 ay daha bekle sadece 1 ay.

1|2
    0|0
  • arkadaşlarına neden rezil olacakmışsın ki? 3 sene özneye döner ''gerizekalı o çocuk seni haketmiyor anla artık bunu sonra ona ayırdığın zamana çok pişman olacaksın'' derdim!

0|0
    0|0
  • Sen genede hayallerinin peşinden koş ...bir şey olduğundan değil maksat spor olsun.

0|0
    0|0
  • Annemden ayrı kaldığım yaşlarıma gider.Kendimle dertleşirdim.Üzülmemem gerektiğini.Bu durumun fazla sürmeyeceğini söylerdim.

0|0
    0|0
  • bi dizi var :) dating tips from future me gibi bişi :) geçmişteki kendisine gelecekten mesaj atıyor sakın evlenme sakın giyme o gelinliği gibi :)) dizi eğlenceli ama kek dizi tabii derinlik bekleyenler için değil:)

0|0
    0|0
  • Bi kereliğine annenin sözünü dinle derdim =)

0|0
    0|0
  • lise tercihlerini düzeltsene !

0|0
    0|0
  • affet kendini ve affedemediklerini..eyvallah demek gerek!

0|0
    0|0
  • affet onu , affet. her şeyi çıkmaza sokma salaklık yapma affet.çok seviyor seni.

0|0
    0|0
  • ben 10 yasima gidip utangac beni cesaretlendirmek icin kendime gaz verirdim

0|0
    0|0
  • Herkese guvenme

0|0
    0|0
  • çok düşünmeden cevap vericek olsam kendimi üzdüğüm yıllara gider boşveerr derdim

0|0
    0|0
  • ben 19 yaşıma dönüp..herkes unutuluyor..sakın seni üzenlerin arkasından ağlama derdim.

0|0
    0|0
  • kalk sınavına çalış derdim

0|0
    0|0
  • geçmişe niye gidiyim kendimi görüp bişey dememe gerek yok nede olsa geçmiş zaten

0|0
    0|0
  • insanlara hiç güvenilmyecegını iki yüzlü olduklarını ve kımseye ınanmamam gerktıgıni söylerdım

0|0
    0|0
  • Nosce te Ipsum derdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...