La Liga neden izlenir? İspanyol Ligi çekici kılan nedir? Neden bizim futbolcuları bu kadar yavaş?

Geçen Bayern Münih-Barcelona maçı izledim. Aksyon dersin, tutku dersin, direnci dersin hepsi var. Her kadın bile dikkatini toplasa 90 dakika nefessiz izler.

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim futbolcularda disiplin yok, hırs yok, azim yok. Bizde amaç sadece popüler olmak ve eğlence parası kazanmak. Adamlar bu işi hobby olarak yapıyor öncelikle. Para kazanmak en son hedefleri.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Sanıyorum Ntv sporda bazı macları yayinlaniyor
    Alman ligide Trt kanallarında..
    İspanya ligi en cok teknige dayalı lig yetenekli oyuncu cok:)

1|0
    0|0
  • İspanyol ligini çekici kılan oyuncuların kalitesi ve teknik futbolun gelişmişliğidir, Bizim futbolcuları çok şımartıyorlar ve küçük yaştan başlayan futbol eğitiminin Avrupa ile kıyaslanmayacak derecede geri bir seviyede olması haliyle ülkemizdeki futbol kalitesini de etkiliyor...

1|0
    0|0
  • Tr de ne iyi ki?

1|0
    0|0
  • Adamlar futbolu zevk alarak oynuyor
    bizimkiler belki de para için futbolcu oluyor
    haliyle oyuna da yansıyor

0|0
    0|0
    • Evet bu sene berbat. Futbolcular kavga ediyor tarafları da.

• O degil de Barca sahadan sildi Bayern'i. Adamlarin hizina ayak uydurulamiyor.

1|0
    0|0
  • Onlar sahaya sadece futboldan zevk almak için çıkıyor biz kavga dövüş için

0|0
    0|0
  • dunki mac kimin hakkiysi soyle bakim

1|0
    0|0
    • Barçanın.

• he bu arada daniel alves seneye psg de sözleşme imzaladı haberin olsun iyi akşamlar =)

• 😕Üzüldüm. Iyi akşamlar☺

• adamlar sporu spor için yapıyor arada ki fark bu.

1|0
    0|0
  • Adamlar hem daha yetenekli izlemesi çok zevkli, hemde takım oyunu oynuyorlar. Bizde arkadaşı gol atınca sevinmeyen forvetler var :) Bireysel oynayan daha çok. ya da ben dışardan öyle gözlemliyorum :)

1|0
    0|0
  • :))))))) ben boyle mac gormedim. Turkiyenin barcasida fenerbahcedir

1|0
    0|0
  • Çekici klan birşey yok. Sadece Reklâm mühim şey. İyi reklam yapıyorlar. Ayrıca bizim ligimizce 81 ilde canlı yayınlanıyor. Haksızlık etmeyelim :D

0|0
    0|1
    • Reklam görmüyorum görsel şöleni görüyorum:) Ben canlı izlerim sadece kavga dövüş görüyorum

• ligin reklamından bahsediyorum. İzlerkenden değil. Liglerini diğer ülkere pazarlayabiliryorlar.

• Pazarlama önemli unsur fakat oyun havası da bambaşka. Montaj değil sanırım:)

• o maçı son 15 dk sını izledim 75 dk sıkıcı golsüz açtıktan sonra goller geldi tam zamanında açmışım he ama ne söyliyim basketbol daha heyacanlı son saniye üçlüğü uzaktan fırlat kazanma falan yok böyle duygu futbolda...

0|0
    0|0
    • Var ne demek ya Bayern çok iyiydi iyi direndi fakat Messi açılım yaptı. Ard arda goller geldi.

• bunu alıyoruz evet, yoo burada değil paket olsun

0|0
    0|0
  • Para b*k tabi koşacak.

0|0
    0|0
    • Bizim futbolcuların arabalara bakarsa asgari ücreti almıyor ama koşmuyor

• helal olsun lann sana :)

0|0
    0|0
  • babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi 😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çoğu iyi oyuncu La Liga' da. Ronaldo, Messi, Neymar, Bale, Rodriguez, Ramos, Modric... Devamı da gelir

1|1
    0|0
  • Zevk aldigim 3. Lig ispanya ligi.

0|0
    0|1
  • Maçları çok heyecanlı geçtiği için izliyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...