Barça vs Bayern (anket) ?

Allianz arenaya bekliyoruz barça... Bayern kan alıcak bence. sizce?

• bayern eze eze tur atlar..
    33% (1)15% (3)17% (4)Oy Ver
  • ohoo , barça tur atladi bile...
    67% (2)85% (17)83% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Nerde bayern taraftarlari yahh :)

0|0
3|16

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 16

• hahah :D fazla hayal kurma bence :) robben ve riberysiz bayern in reçelsiz kahvaltıdan bir farkı yok :D 15 dakika da çözdüler dün işi izlediysen maçı :)
    Almanların bu sene şampiyonlar ligi serüveni buraya kadarmış god bye panzerler :D

0|0
    0|0
    • Kolay olmayacak allainz de barcanin isi bak gor :) inandik kanka

• biz de dün inandık olayı bitirdik :D :D
      futbol Tanrıları yardım etmezse bayern e tur çok zor onlar için :D

• Daha cok zor :)

0|0
    0|0
  • Bayern kazanır da turu bilmem

0|0
    0|0
  • Her ne kadar Porto Barcelona gibi olmasa da, Porto'nun basina geleni izledik hep birlikte. Almanlar parcalamadan birakmaz ama Barcelona'nin gucu de malum. Kim tur atlar bilmiyorum ama mukemmel bir mac olacagi kesin.

0|0
    0|0
    • Adamsiin :)

• Sagol :) Barcelona'nin savunmasi fazla dayanamaz Bayern Munich'e ama, Barcelona yese bile hucumda cok etkili adamlari oldugu icin atar da ayni zamanda.

• Bayern münich dediğin takım'ı barcelona veya real madrid gibi takımlarla karşılaştırmak hata. Her 2 takım'da bayern'den 2-3 gömlek üstün. Bayern robben ve ribery yoksa sıradan takım.

0|0
    0|0
    • Siradan? Gotze levandowski badstuber?

• Barcelona ve real madrid ile karşılaştıramazsın bayern'i. Bayern robben ve ribery varsa üst düzey yoksa gördün dünkü arada'ki kalite farkı 4-5 olurdu neuer kurtardı

• Bayern kani ancak kızılhactan alır birader

0|0
    0|0
  • barcelonayı portoyla karıştırdın galiba.. neyi eziyo? yense bile tur atlayamaz bayern.. imkansız gibi bişe

0|0
    0|0
  • Biraz maçtan anliyorsan mantigin konusur dostum, robben yok ribery yok badstuber yok? takimin bel kemigi olan robben yokk robben? nereye munih aliyo biraz mantikli konusun 3 0 olmuş skor.

0|0
    0|0
    • Sen biraz futboldan anliyorsan bir adama yigmazsin basariyi.. Tabiki muthis bir yetenek evet ama gol aticak adam cok bayernde

• Lewandowski gotze var dun gorduk %100luk gol gitti gotze zaten girdigin de orta saha dustu diger takim dada messiyi suarezi neymari unutmayalim skor 3 0 hadi eyvallah daha da tartismam

• Barcelona orda da gömer.

0|0
    0|0
  • Kupa Juve'nin bu sene

0|0
    0|0
    • Defans yapabilen takım her zaman bir adım öndedir.
      mourinholu inter örneği barçayı elerken etoo bile defans yapıyordu

• Força Barça

0|0
    0|0
  • Barça kupayı bile aldı bana göre

0|0
    0|0
  • Barça final oynar bence

0|0
    0|0
  • B dedim

0|0