Bizim gibileri neden aralarına almıyorlar?

Sağırım bu yüzden de konuşmak güçlük oluyor. Dışarıda insanlar bizi istemiyor biraz sabit düşünceli herkes. Dediklerimi anlamıyor hiçkimse. Buraya zaman geçirmek için üye olmuştum ama sağır oldugumu öğrenen insanlar bir daha konuşmak istemiyor.

Biz eksik miyiz neden kötü davranıyorlar bize?

Güncellemeler:
evden çıkmak istemiyorum kendimle barışamadım. duymadığımı anlayan sağırmış diyor :(
Desteğinize teşekür ederim sağolun

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Sen eksik değilsin de sen ve senin gibi insanlara bu gözle bakan insanların bir çok şeyi eksik. Sanki yarın kör ya da sağır olmayacaklarının belki de daha kötüsünün başına gelmeyeceğinin ellerinde garantisi varmış gibi davranıyorlar. Eğer ahını alırsalar Allah onların başına da belki daha ağırını verir. Yine de sen ah et ve seni her şartta kabul eden insanlarla arkadaşlık et. Hiç kendini kötü hissetmene gerek yok yapabileceğin bir şey yok Allah sana böyle bir imtihan vermiş. Söylemesi kolay evet ama yapabileceğin başka birşeyin yoksa elindeki mevcut imkanları en iyi şekilde kullanabilmek lazım. Bir de şu yönden bak yürüyemiyor da olabilirdin göremiyor da olabilirdin en azından o tarz durumlara göre daha iyi haldesin şükür etmek lazım. Hele ki bizim gibi sağlıklı insanların kat be kat şükür etmesi lazım. Ne zaman konuşmak istersen buradayım istersen arkadaş listene ekle müsait olduğumuz her zaman konuşuruz sakın hayata küsme insanların yanlış hareket ediyor olması senin kötü olduğunu göstermez.

1|0
    0|0
    • Ah etmem ben hiçbi zaman. dalga gecseler bile baskaları da benim durumuma düşmesinler

• teşekkür ederim

• Arkadaş listene ekleyebilirsin istediğin zaman bunaldığın zaman her zaman yazabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 14

• Soyle bır sey soyleyeyım ben sadece sızınle olgılı demıyorum ama bazen ben sagır olmak hayatta olan bana soylenen seylerı keske duymasaydım dıyorum ınsanlar o kadar asagılık kı duymak anlamak ıstemıyorum hayvanlar veya deger verdıgım bısıkletım benı ınsanlardan daha fazla anlıyor. ve kımse kımseden ustun degıl. Allahımıza sukretmemız gerekırken bız baskalarının yanlıslarını eksıklıklerını arıyoruz onlarla dalga gecmeye calısıyoruz ne yazık kı bu bızım halkımızın yanlısı ben şu anda Bosna Hersekteyım ve Savas anılarının tam sarılmamıs olmasına ragmen ınsanları cok bılgılı ve kıbar neden bızde boyle olamıyoruz anlamıyorum. kusura bakmayın bıraz konu dısına cıktım ıyı aksamlar..

0|0
    0|0
  • sizleri iclerine almayan gavatlarin icleri okadar kucuk ki kendi karakterleri bile sigmiyor. yani napsinlar yerleri yok.

0|0
    0|0
  • Gel arkadaşım gel ben seninle seve seve sohbet ederim :))

Yaşadığın şehri bilmiyorum eğer yaşadığım şehirde olsaydın seninle oturup bir kahve içmek isterdim :))

Biliyorum insanlar sığ düşüncesiz ama sen takma onlara herkesin eksikliği kendi özünde başlar o yüzden sakın üzülme sende farklı olan bir şey yok takma böylelerine ...

Gizliden yazmışsın o yüzden kim olduğunu göremiyorum eğer istersen ekle sohbet ederiz seninle ... ( Gizliden yazmasaydın ben eklerdim emin olabilirsin )

0|0
    0|0
  • Ben bu insanlari anlamiyorum gercekten. Ayni sorunu onlar da yasayabilirlerdi, neden bu davranislarinin sebebi? Empatiden ve ince fikirden yoksun insanlardan tiksiniyorum.

0|0
    0|0
  • Olurmu Öyle Şey. Bu Gün Herkes SaglamsaYarına sagır Sakat Ve Özürlü Adayıdır. Bilincinde Olan Ve Normal Bir İnsan Degildir Sana Böyle Davranan Sen Sıkma Tatlı Canını.

0|0
    0|0
  • :) DERT ETME BENCE ONLAR YARIN ÖZÜRLÜ OLMAYACAKLARINI NERDEN BİLİYORLARKİ BELKİ DAHA BÜYÜK ÖZRÜ OLACAK. bANA HERZAMAN YAZABİLİRSİN ARKADAŞIM DİNLERİM DOST ARKADAŞ OLARAK.

0|0
    0|0
  • saçma sapan konuşma la! ne eksiği hayret bişey o dediğin gibi yapanlarında ta*şerefsiz köpekler gelsinler ben onların gözüne kulağına sokim bi i*nelere bak.

0|0
    0|0
  • Dertleşebilirsin. Yanlış anlama asıldığımdan felan değil. Bende sıkıntılı günlerdeyim. Sağır olmakta ne var bazılarının kalbi sağır.

0|0
    0|0
    • Onlar gibi karaktersiz, aşşalık kişilerin arasına girme zaten kardeşim. Bırak sen takmayacaksın o pisliklerin yaptıkları için üzülme.

• :(

• Üzülme ondan kardeşim..

• Onların terbiyesizliğine ver sen bu durumu

1|0
    0|0
  • Ekledinde konuşmadık mı?

0|0
    0|0
  • asıl sağır duydukları halde hakka kulak tıkıyanlardır

0|0
    0|0
  • Onların Eksikliği O,Takmamaya Çalış.Bozma Moralini..

0|0
    0|0
    • ben insanlar için hala kötü düşünmüyorum

• kimseyi değiştiremeyeceğimi anladım ben.

• birçok kişiyi değiştirsende değiştirmediğin birçok insan olucak mutlaka..

• Kötü dvranmaları senin eksikliğin değil onların manevi eksikliği ben de özürlüyüm ama takmıyorum sende benim gibi biraz fazla hassassın

0|0
    0|0
    • sen neyin var

• :(

• Üzülmene gerek yok arkadaşım ben gayet mutluyum :)

• sagır olmana ragmen hayatın ıcındesın , eksık degıl fazlasın bence , yanında kagıt kalem tasıyıp yazarak anlasabılırsın ınsanlarla , bır de bı tavsıye vereyım sagırlıgının engellemeyecegı hobılere yonel kalıtelı bı hayat yasa cok mutlu ol :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sana varya burda bu soruyu sorduranlar utansın. İnsanlığımdan tiksindim ya gece gece... Ama hayat acı işte yosunlaşmış beyinler, devir maddiyat devri maneviyat değil artık.

0|0
    0|0
  • Canım benim eğer sen buraya gelip bu kadar düzgün cümlelerle derdini anlatabiliyorsan olay bitmiştir zaten. Eksik olan sen değilsin, eksiklik sana kötü davranan senden kaçan o cahillerde inan bana. Sen hepsine inat hayatın mutluluklarına sıkı sıkı tutun...

1|0
    0|0
  • :((( takma sen onları lütfen

0|0
    0|0
  • hayir hic oyle dusunme hem sana oyle davrananlar utansin .. niye eksik olasin ki ... o insanlarin eksikligi var ... (kalplerinde ..)

1|0
    0|0
    • ben insanların eksiğini hiç yüzlerine vurmadım ama insanlar acımasız

• bencede.. kalpsiz de diyebilirz .. :(

Yükleniyor...